Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 30 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 30 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ne getiriyor?: Krizler sıfırlanacak darbe zemini kalkacak, Cumhurbaşkanı Erdoğan: Daha güzel bir Türkiye için manşetlerine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 30 Mart 2017 Perşembe önemli olayları manşetlere taşıdı.

30 Mart 2017 - 06:47

30 Mart 2017 Mart Perşembe günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

30 Mart Perşembe gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Mart 2017 - İstanbul

Nihat Hatipoğlu ile Regaip Kandili özel Regaip Kandili mübarek olsun, ABD'nin öksüz bıraktığı sorular, Dünya burayı gıptayla izliyor, Endonezya'da piton yılanı insanı yuttu, Elvan'a 2, Gamze ve Songül'e 4 er yıl men, Terör evinden tarantula çıktı, Başbakan Binali Yıldırım; Fırat Kalkanı başarıyla bitti başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'de darbelere hep siyasi krizler gerekçe gösterildi. Yeni anayasa ve yeni sistemle siyasi krizler ortadan kalkacak, darbeler tarihe karışacak haberine yer veren gazete, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ne getiriyor?: Krizler sıfırlanacak darbe zemini kalkacak" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Pek çok kişi 16 Nisan'dan sonra ne olacak? diye soruyor. Daha güzel bir Türkiye olacak haberini, "Daha güzel bir Türkiye için" manşetiyle okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 30 Mart 2017 Perşembe Sabah Gazetesi manşetleri

 

2017/03/2217994.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..