Sabah Gazetesi manşetleri 30 Mayıs 2017 Sabah gazete oku -...

Sabah Gazetesi manşetleri 30 Mayıs 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan; Zamanımız az işimiz çok manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 30 Mayıs 2017 Salı önemli olayları manşetlere taşıdı.

30 Mayıs 2017 - 07:20

30 Mayıs 2017 Salı günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

30 Mayıs sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  30 Mayıs 2017 - İstanbul

Şampiyon Beşiktaş her sene Beşiktaş, Ramazanı hayır ve ibadetle geçirin, İşçiye hak kaybı yok işverene ilave yük yok, Yürürlükteki emeklilik yaşı değişmeyecek, Selfie çılgınlığı can aldı, Belçika'da ırkçılar iyice azıttı, Can Gurzap; Kötü adam rolleri üstüme yapıştı, Aşkımızla üstesinden geleceğiz, Medya dünyasını şoke eden kayıp, Yasin Börü'yü canavarca öldürdüler, Darbeci CHP'nin yalanına sarıldı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhrubaşkanı Erdoğan; Milletin karşısına ilk etapta 180 günlük eylem planıyla çıkacağız ve programı haziran sonunda başlatacağız haberinegeniş yer veren gazete, "Zamanımız az işimiz çok" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 30 Mayıs 2017 Salı Sabah Gazetesi manşetleri

sabah

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..