Sabah Gazetesi manşetleri 31 Mayıs 2017 Sabah gazete oku -...

Sabah Gazetesi manşetleri 31 Mayıs 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'yi tanımladı; Demokrat Cumhuriyetçi Devrimci Yerli ve Milli manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 31 Mayıs 2017 Çarşamba önemli olayları manşetlere taşıdı.

31 Mayıs 2017 - 07:14

31 Mayıs 2017 Çarşamba günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

31 Mayıs sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  31 Mayıs 2017 - İstanbul

Şenol Güneş 1 yıl daha, Türkiye Kupası Sahibini Buluyor, Allah'ın huzuruna temiz çıkalım, Kadir Abi'ye hüzünlü veda, Sahte iç mimarla hesaplaşma, Eşkiya'ya özel şarkı, En büyük operasyon, FETÖ'cü Mehmet Dişli; Mahkemede darbecileri kolladı, Evliliğe hazırlanan gençler Çeyiz Hesabı'nda 32 milyon lira birikti, Deutsche Bank; TL'ye yatırım yapma zamanı başlıklarıyla haberlere geniş yer verildi.

Sabah gazetesi anasayfasında bugün, Erdoğan bin 44 gün sonra Genel Başkan sıfatıyla AK Parti Grubu'nda konuştu haberine geniş yer veren gazete, "Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'yi tanımladı; Demokrat Cumhuriyetçi Devrimci Yerli ve Milli" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 31 Mayıs 2017 Çarşamba Sabah Gazetesi manşetleri

sabah

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..