Sabah Gazetesi manşetleri 4 Haziran 2017 Sabah gazete oku -...

Sabah Gazetesi manşetleri 4 Haziran 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Kato kahramanları oruç açtıktan sonra şehadete uçtu; Son iftar manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 4 Haziran 2017 Pazar önemli olayları manşetlere taşıdı.

04 Haziran 2017 - 08:45

4 Haziran 2017 Pazar günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

4 Haziran sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  4 Haziran 2017 - İstanbul

15'inci şampiyonluğuna ulaşan Beşiktaş, kupasını evi Vodafone Park'taki görkemli törenle kaldırdı haberine yer veren gazete, "Şampiyon taçlandı" başlığını attı.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Sabah, Türkiye'yi yasa boğan helikopter şehitlerinin son görüntülerine ulaştı. İşte kaza öncesi Şenoba Hudut Tugayı'ndaki o anlar haberine geniş yer veren gazete, "Kato kahramanları oruç açtıktan sonra şehadete uçtu; Son iftar" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdıoğan MÜSİAD Genel Kurulu'ndaki konuşmasında şehit Aydoğan Paşa'yı andı, onun Hanke şiirini okudu haberine yer veren gazete, "Sırada onlar var. Onların da inlerine gireceğiz" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 4 Haziran 2017 Pazar Sabah Gazetesi manşetleri

sabah

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..