Sabah Gazetesi manşetleri 4 Nisan 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 4 Nisan 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan; Sen bu milleti ne zannediyorsun, Atatürk güvendi Kılıçdaroğlu küçümsedi manşetlerine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 4 Nisan 2017 Salı önemli olayları manşetlere taşıdı.

04 Nisan 2017 - 07:10

 4 Nisan 2017 Nisan Salı günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

4 Nisan sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Nisan 2017 - İstanbul

Kupada yarı finalistler belli oldu, Aslan 4 kez kükredi, Ebru Şallı çok kızacak, Türkiye'nin sesi artık daha gür, Emlak Konut bir yıllık hedefine üç ayda ulaştı; Seferberlik tuttu iki ayda beş bin konut satıldı, Enflasyon farkı yansıtılacak; Memur ve emekli maaşlarına ek zam geliyor, Bank Asya'ya 2 tır dolusu para gitti, Cumhuriyet'te ByLock bombası, Skandal kararı alan hakimler açığa alındı, Tekerlekli sandalye ile seçim kazandı, St. Petersburg'u terör vurdu: 10 ölü, Erdoğan gerçeğini kabullenecekler başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, 18 yaşa seçilme hakkına evet diyen gençler CHP liderinin Meclis'e çoluk çocuğu dolduracaklar sözüne tepkili: Unutulmasın ki Atatürk ümidini gençliğe bağladı haberine yer veren gazete, "Atatürk güvendi Kılıçdaroğlu küçümsedi" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, evet diyenleri İzmir'de denize denize dökecekleri söyleyen CHP Konya Milletvekili Bozkurt'a sert çıktı haberine yer veren gazete, "Sen bu milleti ne zannediyorsun" başlığını attı.

Başbakan Binali Yıldırım, Kılıçdaroğlu diyor ki 15 Temmuz kontrollü bir darbe girişimidir. Ne demek kardeşim? Bu şehitlerimize hakaret değil mi? haberine yer veren gazet, "Şehitleri incittin" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 4 Nisan 2017 Salı Sabah Gazetesi manşetleri

 

2017/04/6892093.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..