Sabah Gazetesi manşetleri 4 Temmuz Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah Gazetesi manşetleri 4 Temmuz Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Kandil'cilerle kol kola girdi manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 4 Temmuz 2017 Salı önemli olayları manşetlere taşıdı.

04 Temmuz 2017 - 07:31

4 Temmuz 2017 Salı günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

4 Temmuz sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  4 Temmuz 2017 - İstanbul

Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ ve Kandil'in CHP'nin sözde adalet yürüyüşüne verdiği örtülü destek, Kartepe'deki kucaklaşma ile yol arkadaşlığına dönüştü haberine geniş yer veren gazete, "Kandil'cilerle kol kola girdi" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Tuzla'da 4. Milgem'i (Kınalıada Korveti) denize indirme ve 5 Milgem'in  (İstanbul Firkateyni) inşa başlangıç töreninde konuştu; "Sırada uçak gemisi var" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 4 Temmuz 2017 Salı Sabah Gazetesi manşetleri

sabah gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..