Sabah Gazetesi manşetleri 5 Haziran 2017 Sabah gazete oku -...

Sabah Gazetesi manşetleri 5 Haziran 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Gözümün nuruydu sen gittin gideli ben kör oldum manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 5 Haziran 2017 Pazartesi önemli olayları manşetlere taşıdı.

05 Haziran 2017 - 08:21

Yeni haftanın ilk iş sabahında 5 Haziran 2017 Pazartesi günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

5 Haziran sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  5 Haziran 2017 - İstanbul

Süper Göztepe, Sınırsız sevgi, Zirveden 10 önemli mesaj, Londra'da terör dehşeti, Dizi setinde olay çıktı, Cenk'ten kalp hastası hayranına ziyaret, Danimarka suç olmaktan çıkardı; Kuran yakan sanığın davası düştü, Yalan söylüyorlar hepsi FETÖ'cü, Haydar Meriç davasında 40 FETÖ üyesi sanık başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Şırnak'taki helikopter kazasında şehit olan Yarbay Songül Takut'un annesi Sebahat Yakut her gün kızının mezarına giderek ağıtlar yakıyor haberine geniş yer veren gazete, "Gözümün nuruydu sen gittin gideli ben kör oldum" manşetini attı.

Başbaka Yıldırım; Daha önce planlanan Rakka operasyonu 2 haziran gecesi itibariyle başladı haberine yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 5 Haziran 2017 Pazartesi Sabah Gazetesi manşetleri

sabah

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..