Sabah Gazetesi manşetleri 5 Temmuz Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah Gazetesi manşetleri 5 Temmuz Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün İhanetin talimatı FETO'dan; Durdur kaydet yayınla manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 5 Temmuz 2017 Çarşamba önemli olayları manşetlere taşıdı.

05 Temmuz 2017 - 07:18

5 Temmuz 2017 Çarşamba günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

5 Temmuz sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  5 Temmuz 2017 - İstanbul

Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'cü Can Dündar'ın yurtdışına kaçmasına, CHP'li Berberoğlu'nun 25 yıl ceza almasına neden olan MİT TIR'ları kumpasının ardından FETO'nun üçlü talimatı çıktı haberine yer veren gazete, "İhanetin talimatı FETO'dan; Durdur kaydet yayınla" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım, Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi; FETÖ'cülerle, bölücü terör örgütüyle yan yana yürüyor. Bu adım milletin adımları değil haberine geniş yer veren gazete, "Adalet değil gaflet yürüyüşü" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 5 Temmuz 2017 Çarşamba Sabah Gazetesi manşetleri

sabah manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..