Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 6 Mayıs 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah Gazetesi manşetleri 6 Mayıs 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Kılıçdaroğlu'na Zehir zemberek meydan okudu manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 6 Mayıs 2017 Cumartesi önemli olayları manşetlere taşıdı.

06 Mayıs 2017 - 07:37

Yeni ayın ilk haftasonu 6 Mayıs 2017 Cumartesi günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

6 Mayıs sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  6 Mayıs 2017 - İstanbul

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Parti içi muhalefeti disiplin sopasıyla susturmaya kalkan Kemal Kılıçdaroğlu'na, Deniz Baykal'ın ardından bir salvo da Muharrem İnce'den geldi haberine yer veren gazete, "Kılıçdaroğlu'na Zehir zemberek meydan okudu" manşetini attı.

Başbakan Binali Yıldırım, muhalefetin 2019 adayı tartışmasını değerlendirdi, "Makam dağıtma faslına geçmişler" başlığını attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Başkanlığı'na dönmesiyle birlikte başlayacak yeni dönemin kodlarını verdi haberine geniş yer veren gazete, "Hesabi değil hasbi olacağız" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Başakşehir'den amansız takip, Milyonlarca kişi için can suyu, Taha Akgül 5. kez Avrupa Şampiyonu, Kadın ve erkek Kumite Milli takımı finale çıktı, Hastalıkta yanında yoksa bırak gitsin, Yolanthe restoran açıyor, 3. Altın Baklava Film ödülleri sahiplerini buldu, Öksüz'ü serbest bırakan hakim ihraç edildi, Malezya'da bir FETÖ'cüye daha gözaltı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 6 Mayıs 2017 Cumartesi Sabah Gazetesi manşetleri

sabah gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..