Sabah Gazetesi manşetleri 7 Haziran 2017 Sabah gazete oku -...

Sabah Gazetesi manşetleri 7 Haziran 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün ABD'den PYD'ye PYD'den PKK'ya manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 7 Haziran 2017 Çarşamba önemli olayları manşetlere taşıdı.

07 Haziran 2017 - 07:26

7 Haziran 2017 Çarşamba günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

7 Haziran sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  7 Haziran 2017 - İstanbul

Arda Turan uçakta kavga etti Milli kariyeri bitti, Gençler iin istihdam eylem paketi geliyor, Yüzde 8 büyüme için altı hamle, Bir gün önce Nusret ertesi gün sokak iftarı, Katar'dan yımuşama mesajı; Misilleme yapmayacağız, Başbakan Binali Yıldırım; İstediğiniz gibi yapın, Bakan Bozdağ; Çıkarılsalar da yargılanacaklar, Devlet Bahçeli; Almanya'nın durduğu kabahat başlıklarıyla haberlere geniş yer verildi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, ABD ve Almanya gibi müttefiklerin PYD'ye verdik dediği ağır silahları PKK'nın G.Doğu'da hendek teröründe kullandığı kanıtlandı haberine geniş yer veren gazete, "ABD'den PYD'ye PYD'den PKK'ya" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Katar'a karşı başlatılan yaptırımları doğru bulmadığımızı ifade ediyorum haberine yer veren gazete, "Katar'a yaptırımlar doğru değil" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 7 Haziran 2017 Çarşamba Sabah Gazetesi manşetleri

sabah

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..