Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 7 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 7 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Kılıçdaroğlu iyice dağıtmış manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 7 Mart 2017 Salı sabahı önemli olayları manşetlere taşıdı.

07 Mart 2017 - 06:31

 7 Mart 2017 Salı günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

7 Mart Sabah gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Mart 2017 - İstanbul

Sabah gazetesi 1 sayfasında bugün hangi önemli haberler var, anasayfasında gördüğü başlıklarında neler var? 

Tarkan ABD'yi salladı, Tudor'la ilk kükreyiş, Cristiano Ronaldo: Dünyanın en fanatik taraftarı Türkler, Millet olmayı gazi kadınlardan öğrendik, Fukuşima robotları bile öldürdü, Trump'a YPG ile ilişkiyi kes çağrısı, 15 Temmuz darbesini PKK da biliyordu başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Başbakan Yıldırım: CHP liderinin yeni ana yasa değişikliğinden haberi yok. Meclis'in yetkisinin alındığı ve yetki karmaşasının yaşanacağı iddialarının hepsi zırva. Kemal bey iyice dağıtmış haberine yer veren gazete, "Kılıçdaroğlu iyice dağıtmış" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 7 Mart 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

7 Mart 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..