Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 7 Nisan 2017 Gazeteler

Sabah Gazetesi manşetleri 7 Nisan 2017 Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan; Trump'ın çıkışları lafta kalmasın manşetlerine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 7 Nisan 2017 Cuma önemli olayları manşetlere taşıdı.

07 Nisan 2017 - 06:35

 7 Nisan 2017 Nisan Cuma günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

7 Nisan sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Nisan 2017 - İstanbul

Rıdvan Dilmen'le çok özel, Şehitler Rahat Uyusun Diye,Yeni sistemle istikrar perçinlenecek, Hakkari ve Şırnak'ın terör yaraları sarıldı, Yönetmen Turgul'dan Kılıçdaroğlu'na: Sanata bakışını gözden geçir, atv'nin dizilerine Cannes'da büyük ilgi, Kimyasal katliam kesinleşti başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı'nın kimyasal katliam sonrası Suriye rejimine yönelik sert mesajlarını değerlendirdi: Teşekkür ederim ama lafta kalmasın. İcraat lazım, "Trump'ın çıkışları lafta kalmasın" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım; Yalanla iktidar olmaz,

Enerji Bakanı Albayrak Türkiye'yi enerjide bağımsız kılacak tarihi vizyonu açıkladı: Güçlü Türkiye için milli enerji

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 7 Nisan 2017 Cuma Sabah Gazetesi manşetleri

 

2017/04/9330516.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..