Sabah Gazetesi manşetleri 8 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 8 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Almanya Hitler dönemine döndü manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 8 Mart 2017 Çarşamba sabahı önemli olayları manşetlere taşıdı.

08 Mart 2017 - 06:35

 8 Mart 2017 Çarşamba günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

8 Mart Sabah gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Mart 2017 - İstanbul

Sabah gazetesi 1 sayfasında bugün hangi önemli haberler var, anasayfasında gördüğü başlıklarında neler var? 

Kadınlar günü yolunda acı kaza, Daha güçlü Türkiye için kadının rolü artmalı, Galatasaray Başkan Yardımcısı Sezgin görevini bıraktı, Düz viteslide kalana otomatik araçla sınav fırsatı, Yasakçı zihniyete ünlülerden tepki yağdı, Duygusal şiddet daha çok iz bırakıyor, Afrika'nın sembolü fil Sato-II öldürüldü, Ürdün'de FETÖ'ye kilit vurdu başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bu bugün, Almanya'da Türkler'in Evet toplantılarını önlemeye yönelik akıl almaz yasaklar Nazi dönemindeki uygulamaları aratmıyor haberine geniş yer veren gazete, "Almanya Hitler dönemine döndü" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 8 Mart 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

8 Mart 2017 Sabah Gazetesi manşetleri