Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 8 Nisan 2017 Gazeteler Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 8 Nisan 2017 Gazeteler Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan; Sıra güvenli bölgede manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 8 Nisan 2017 Cumartesi önemli olayları manşetlere taşıdı.

08 Nisan 2017 - 07:01

 8 Nisan 2017 Nisan Cumartesi günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

8 Nisan sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Nisan 2017 - İstanbul

30'lu yaşlarda nine olunur mu? Terör İsveç'i kalbinden vurdu, Büyük İstanbul buluşması başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, ABD'nin kimyasal Esad rejimini vurmasına tam destek veren Ankara: Devamı gelmeli. Acilen uçuşa yasak ve güvenli bölge oluşturulmalı haberine yer veren gazete, "Sıra güvenli bölgede" manşetini attı.

ESAD'ın İdlib'deki kimyasal katliamına ABD'den füzeli tepki geldi. Başkan Trump'ın emriyle dün sabaha karşı Akdeniz'deki savaş gemilerinden atılan 59 Tomahawk füzesi Esad rejiminin Şayrat Hava Üssü'nü vurdu haberine yer veren gazete, "Trump'tan Esad'a Tomahawk'lı yanıt" başlığını attı.

Başbakan Binali Yıldırım; Bunların ikisi de ihanet şebekesi, ortak çalışıyorlar haberine yer veren gazete, "PKK ile FETÖ aynı gövdenin kolları" başlığını attı.

Denize açılmak için gün sayan Oruç Reis sismik araştırma gemisini denetleyen Enerji Bakanı Berat Albayrak: Hem Akdeniz hem de Karadeniz'de iki ve üç boyutlu sismikle denizlerimizi durmadan tarayacağız dedi habere yer veren gazete, "Sismik gemimiz gün sayıyor" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu. 

MHP Lideri Bahçeli; Erdoğan Kerkük'te yüreklere su serpti

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 8 Nisan 2017 Cumartesi Sabah Gazetesi manşetleri

 

2017/04/391314.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..