Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 9 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 9 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Avusturya'da ihanet valisi manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 9 Mart 2017 Perşembe sabahı önemli olayları manşetlere taşıdı.

09 Mart 2017 - 06:25

9 Mart 2017 Perşembe günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

9 Mart Sabah gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Mart 2017 - İstanbul

Sabah gazetesi 1 sayfasında bugün hangi önemli haberler var, anasayfasında gördüğü başlıklarında neler var? 

Kartal avantaj peşinde, Bomba gibi iki yeni dizi, Komşu'yla kapıda vize uygulamasına bir yıl daha devam, Enerji Bakanı Berat Albayrak: Hedefimiz rüzgar ve güneşten 10 bin megavatlık enerji, Konutta sertifikalı dönem: Vatandaşa 43 TL'ye ev alma fırsatı, Hande Yener: Bazıları şizofren olmuş, Oscardan artanlar 1500 kişiyi doyuruyor, BM ödülü Türk bilim kadınına, FETÖ'cü Başyaver mahkemede saçmaladı, Tek adam Kılıçdaroğlu başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasından bu bugün, Türkiye'nin demokrasi mücadelesine yasaklarla engel olmaya çalışan Avusturya, darbeci ihanet çetesi FETÖ'cülere kucak açtı haberine geniş yer veren gazete, "Avusturya'da ihanet valisi" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz'un hesaplaşma günü 16 Nisan

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 9 Mart 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

9 Mart 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..