Sabah Gazetesi manşetleri 9 Nisan 2017 Gazeteler Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 9 Nisan 2017 Gazeteler Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Milyonlar tek yürek Türkiye için evet; Yenikapı ruhu 16 Nisan için şahlandı manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 9 Nisan 2017 Pazar önemli olayları manşetlere taşıdı.

09 Nisan 2017 - 06:38

 9 Nisan 2017 Nisan Pazar günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

9 Nisan sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Nisan 2017 - İstanbul

Ligin Kralı Kara Kartal, 11 şehidin kanı yerde kalmadı, Anayasa referandumu Türkiye'nin önünü açacak, Suriye'de insanlık mirası el değiştiriyor, Hayatın tüm renkleri Zorlu İkili'yle geliyor, Leyla Lydia Tuğutlu; Haksızlığa dayanamam başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan sel olup Yenikapı'ya akan İstanbullular'a seslendi: Bu halkoylamasıalelade seçim değil, Türkiye'nin geleceği için dönüm noktası haberine yer veren gazete, "Milyonlar tek yürek Türkiye için evet; Yenikapı ruhu 16 Nisan için şahlandı" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım; 8 ay önce bu meydanda darbeyi lanetleyen Kılıçdaroğlu çıkmış bugün 15 Temmuz kontrollü darbedir diyor haberine yer veren gazete, "Yenikapı'da neden yalan söyledin" başlığı ile haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 9 Nisan 2017 Pazar Sabah Gazetesi manşetleri

 

2017/04/7943448.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..