Sabiha Gökçen Havalimanı uyku kabinleri kullanıma girdi

Bu kez Sabiha Gökçen Havalimanı'nda uyku kabinleri faaliyete girdi. Peki İstanbul Sabiha Gökçen'de uyku kabini kiralama ne kadar, saat ücreti kaç TL?

Sabiha Gökçen Havalimanı uyku kabinleri kullanıma girdi
Editör: Hakan A.
18 Ocak 2020 - 11:03 - Güncelleme: 18 Ocak 2020 - 16:32
İstanbul Havalimanları'nda uyku kabini trendi bir anda hızlandı. İlk olarak İstanbul Havalimanı terminallerinde ortaya çıkan Uyku Kapsülü sonrasında bu kez Sabiha Gökçen Havalimanı terminallerinde uyku kabini faaliyete girdi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 18 Ocak 2019 - İstanbul


Uzun uçak yolculukları sonrasında, aktarma yapmak üzere inilen havalimanlarında dinlenme sorununu ortadan kaldıran uyku kabinleri hızla yayılmaya başladı. Otellere geçerek yüksek ücretler ödemek yerine, saatlik ve düşük ücretlerle uyku kabinlerinde dinlenmek mümkün. İstanbul'un iki yakasında bulunan dev havalimanları içerisinde uyku kabinleri yerlerini aldı.

İlk olarak İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde kullanıma giren Uyku Kapsülleri sonrasında bu kez Sabiha Gökçen'de Uyku Kabinleri faaliyete girdi. Sabiha Gökçen Havalimanı'nda kullanımda olan uyku kabinleri daha gelişmiş, büyük ve daha modern. İçerisinde TV ünitesi, lavabo gibi özellikler bulunuyor. Uyku kabinleri içerisinde dinlenecek insanların her türlü konforu düşünülmüş durumda.


Havalimanlarında Uyku Kabini fiyatları ne kadar?

İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçek Havalimanlarında kullanımda olan uyku kabinleri saatlik kiralanabiliyor. Konforlu ve dinlenebileceğiniz kabinler için saatlik ücret 7 Euro + KDV (Yaklaşık 52 TL) olarak açıklandı. Kabin kiralama işlemi, QR kod sistemi sayesinde hızla yapılabiliyor. İlgi ise oldukça iyi. Aktarma beklemelerinde insanlar şimdiden uyku kabinlerini kiralamaya başladı.

İSTANBUL HAVALİMANLARINDA KİRALANAN UYKU KABİNLERİ FİYAT LİSTESİ

 
İlHavalimanı Adı1 Saat Ücret (Euro)
İstanbulSabiha Gökçen Havalimanı Uyku Kabini7 Avro
İstanbulİstanbul Havalimanı İGA Sleepod9 Avro

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!


EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın


Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum