SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ'NİN TOPLANTISI EDİRNE'DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, Sağlıklı Kentler Birliği’nin 33. Olağan Meclis Toplantısı’nın 17-19 Nisan 2020 tarihinde Edirne’de gerçekleştirileceğini söyledi.

SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ'NİN TOPLANTISI EDİRNE'DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK
Editör: Hakan A.
01 Kasım 2019 - 16:10 - Güncelleme: 01 Kasım 2019 - 16:11

Sağlıklı Kentler Birliği 32. Olağan Meclis Toplantısı, Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş başkanlığında gerçekleştirildi.

Afyonkarahisar Sandıklı'da gerçekleştirilen toplantıda Edirne Belediyesi’ni Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu ve Belediye Meclis Üyesi Baran Yazgan temsil etti.

Sağlıklı Kentler Birliği'nin 33. Olağan Meclis Toplantısı 17-19 Nisan 2020 tarihinde Edirne'de gerçekleştirilecek.

Emlak Pencerem - 1 Kasım 2019


Edirne Belediyesi’nin de üye olduğu Sağlıklı Kentler Birliği’nin 32. Olağan Meclis Toplantısı Afyonkarahisar’ın Sandıklı İlçesi’nde gerçekleştirildi. 

Sandıklı'da gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu ve Belediye Meclis Üyesi Baran Yazgan Edirne Belediyesi adına katılım sağladı.

Belediye Başkan Yardımcısı Tanrıkulu, Birliğin çalışmalarında yaşanabilir ve sağlıklı şehirler için tüm kentsel ve çevresel konularda eşitsizlikleri azaltmak ve yoksulluk ile mücadele etmek amacıyla üye kentler arasında işbirliğinin sağlanması, deneyimlerin paylaşılması ve güç birliği oluşturulmasının hedeflendiği belirtti.

Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, “Sağlıklı Kentler Birliği ile yaşam kalitesini yükseltmeyi görev edinerek güven ve huzur ortamı içinde çevre, insan sağlığı ve kültürel varlıklara saygılı, nitelikli kentsel altyapıya sahip, estetik ve konforlu bir kent yaratmaya katkıda bulunmayı hedefliyoruz.
Sağlıklı Kentler Birliği’ni çok önemsiyoruz. İnanıyoruz ki daha güzel yarınlar, daha sağlıklı ve yaşanabilir şehirler için hep beraber yapacak çok şey var”
dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum