Sahibinden 40 odalı mağara evi 2 milyon 750 bin TL

Nevşehir ilinde sahibinden satışa çıkarılan ve 2 Milyon 750 Bin TL istenen mağara evi ilgi odağı oldu.

Sahibinden 40 odalı mağara evi 2 milyon 750 bin TL
Editör: Hakan A.
29 Aralık 2019 - 11:21
Türkiye'de emlak ve gayrimenkul yatırımlarında sınırları aşan bir satış gündemde. Bu kez sahibinden satılık bir mağara evi ilanı Türkiye gündeminde. Nevşehir ilinde satışa sunulan mağara evi büyük ilgi çekti. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 29 Aralık 2019 - İstanbul


Sahibinden ilginç ilanlara bir yenisi daha eklendi. Bu kez bir mağara evi satışa çıkarıldı. İlanın sahibi 2 Milyon 750 Bin TL bedelle satışa sunduğu mağara evine henüz alıcı çıkmadı.

Türkiye'nin turizm alanında ünlü ili Nevşehir ilinde sahibinden satılık 40 odalı mağara evi büyük yankı uyandırdı. Pek çok kişi mağara evlerini merak ediyor. Mağara evi, kaya mağaralarıyla ünlü olan Nevşehir ili Ürgüp ilçesinde bulunuyor. Mağara evin sahibi 2 Milyon 750 Bin TL bedelle 40 odalı mağara evini satıyor.


İlginin yoğun olduğu söylenen mağara evi için henüz istenen rakamda alıcı çıkmadı. Alıcı olanlar ise son olarak 2 Milyon TL ödemeyi kabul ettiği kaydedildi.

sahibinden satılık mağara evi nevşehir ürgüp

Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum