Sakarya Serdivan'da mobilyacılar çarşısında korkutan yangın

Sakarya iline bağlı Serdivan ilçesinde bulunan ve içerisinde onlarca mobilyacı bulunan mobilyacılar çarşısında çıkan yangın uzun süren uğraşlar sonucunda kontrol altına alındı.

Sakarya Serdivan'da mobilyacılar çarşısında korkutan yangın
Editör: Hakan A.
23 Mart 2021 - 07:54 - Güncelleme: 23 Mart 2021 - 07:56
Sakarya'da sabaha karşı korkutan yangın! Serdivan ilçesinde yer alan dev mobilyacılar çarşısında çıkan yangın korku dolu anlara neden oldu. Sakarya ve bölgesinde yer alan 40 civarında itfaiye aracı ve çok sayıda itfaiye ekibi bölgeye yangın söndürmek için yola çıktığı ve uzun saatler boyunca yangına müdahale ettiği bildirildi.

Emlak Pencerem - Güncel Haberler  - 23 Mart 2021 - İstanbul


Sakarya'da Serdivan ilçesinde bulunan Asem Mobilyacılar Çarşısı çıkan yangında alevlere teslim oldu. Çok sayıda mobilya imalatı yapan ve satış mağazaları adeta küle döndüğü kaydedildi. yangına müdahalede zorlanan ekipler saatler boyunca yangını söndürmek için mücadele etti. Alevlere teslim olan mobilya çarşısında çok sayıda dükkan büyük zarara uğrarken, dükkanlar adeta küle döndü.

Sakarya'da çıkan son dakika yangın ile alakalı edinilen bilgiye göre, Serdivan'da bulunan ASEM Mobilyacılar Çarşısı'nda yer alan bir mobilya atölyesinde henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangın kısa sürede bitişikte bulunan boyahane ve iş yerlerine sıçradı. Bir anda yükselen alevler ve diğer mobilya üretim ve mağazalarına sıçrayan yangın nedeniyle olay yerine Serdivan ve çevre ilçelerden onlarca itfaiye aracı ile sağlık ekipleri yollandı.


Uzun uğraşlarla saatler süren Serdivan Asem Mobilya Çarşısı yangını şu saatlerde kontrol altına alındığı gelen son dakika haberleri arasında. Yangında çok sayıda mobilya mağazası, üretim yeri adeta küle döndü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum