Samsun Ladik'te Belediye'den kat karşılığı inşaat ihalesi

Samsun iline bağlı Ladik Belediyesi, mülkiyetinde bulunan arsa üzerinde yaptırılmak üzere kat karşılığı inşaat ihalesi açtı. İşte Samsun'da inşaat işi yapmak istyenler için ihale bilgileri.

Samsun Ladik'te Belediye'den kat karşılığı inşaat ihalesi
Editör: Hakan A.
18 Aralık 2020 - 08:58
Türkiye'nin gelişen ve büyümesini sürdüren önemli illerinden biri olan Samsun ilinde Ladik ilçesi sınırları içerisinde Belediye yeni bir ihale düzenliyor. Ladik Belediyesi mülkiyetindeki arsa üzerinde yapımı planlanan projesi için kat karşılığı inşaat ihalesi ile projeyi hayata geçirecek. İlgili karar bugün resmi gazete'de ilan edilirken, ihaleye dair ayrıntılar belli oldu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 18 Aralık 2020 - İstanbul 

SAMSUN LADİK BELEDİYESİ TARAFINDAN KAT KARŞILIĞI İNŞAAT YAPILMASI İŞİ İHALE EDİLECEKTİR


Samsun İli Ladik Belediye Başkanlığı tarafından açılan ihale ile kat karşılığı inşaat işi yaptırılacak. İhale hakkında tüm ayrıntılar haberimizden ve altta verilen ihale linkinden öğrenebilirsiniz.

İhale konusu olan iş; Samsun İli, Ladik İlçesi, Bahşi Mahallesi, 547 Ada, 3 Parsele kat karşılığı inşaat yapılması işi olarak açıklanırken, Şartname ve ekleri belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğünden 300.00 TL makbuz karşılığında alınabileceği kaydedildi.

 İhale; Ladik Belediyesi Toplantı salonunda 28 Aralık 2020 tarihinde saat 11:00 de, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 36. maddesine göre kapalı teklif usulü ile yapılacaktır. 

 İhalenin Muhammen bedeli: 1.831.567,50 TL (birmilyonsekizyüzotuzbirbinbeşyüzaltmışyedi Türk Lirası elli kuruş) olup geçici teminat 54.947,03 TL (ellidörtbindokuzyüzkırkyedi Türk Lirası üç kuruş) dir.

İhaleye katılacak olan isteklilerin aşağıda belirtilen belgeleri, teklif zarflarında sunmaları zorunludur.

Samsun Ladik Belediyesi kat karşılığı inşaat ihalesinin tüm detayarını Resmi Gazete'nin bugün yayınlanan sayısından inceleyebilrisiniz.

samsun ladik belediyesi kat karşılığı inşaat ihalesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum