Reklamı Geç
Şanlıurfa’da Doğal Gaz Boru Hattı Projesi için acele...

Şanlıurfa'da Doğal Gaz Boru Hattı Projesi için acele kamulaştırma kararı

Şanlıurfa'da Bozova ve Birecik ilçelerini kapsayacak Doğal Gaz Boru Hattı Projesi kapsamında acele kamulaştırma kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

07 Aralık 2017 - 08:09

Şanlıurfa iline bağlı Bozova ve Birecik İlçelerini kapsayan Doğal Gaz Boru Hattı Projesi için acele kamulaştırma kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. İşte kamulaştırma yapılacak yerler...

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Aralık 2017 - İstanbul

Türkiye genelinde yürütülen ve başlayacak bazı projelerde acele kamulaştırma çalışmaları hızla devam ediyor.Bu çerçevede Bakanlar Kurulu kararı ile Şanlıurfa'da gerçekleştirilecek olan Birecik İlçesi Doğal Gaz Boru Hattı Projesi için acele kamulaştırma kararı alındı. Karara ilişkin resmi ilan bu sabah Resmi Gazete'de yayımlandı.

Birecik İlçesi Doğal Gaz Boru Hattı Projesinin Gerçekleştirilmesi Amacıyla Şanlıurfa İli Bozova ve Birecik İlçeleri Sınırları İçerisinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak resmen yürürlüğe girmiş oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
REIDIN Konut Fiyat Endeksi Kasım ayına ilişkin rakamları açıklandı
REIDIN Konut Fiyat Endeksi Kasım ayına ilişkin rakamları...
İnşaat sektörü cirolarında rekor artış
İnşaat sektörü cirolarında rekor artış