Reklamı Geç
SeaPearl Ataköy konut projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri

SeaPearl Ataköy konut projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri

Kuzu Grup tarafından Ataköy sahilinde denize sıfır inşaa edilen İstanbul’un premium konut projesi "SeaPearl Ataköy" kişiye özel ödeme seçenekleri ,özel fiyat avantajlarını alıcılarına sunuyor.

01 Kasım 2016 - 10:04

Kuzu Grup, denize sıfır, eşsiz konumu ilşe yatırımcılardan ve konut alıcılarını etkileyen SeaPearl Ataköy projesinde yeni kampanya ile kişiye özel ödeme seçenekleri, uygun vade ve fiyat avantajlarından faydalanma fırsatını sunuyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Kasım 2016 - İstanbul

Kuzu Grup imzalı İstanbul konut projelerinden "SeaPearl Ataköy" geleceğin yaşam standartlarını şekillendirirken, projedeki özel ayrıcalıkların, örnek dairelerini hazırlayarak konut alıcılarının beğenisine sundu. Projede hazırlanan örnek daireler Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon tarafından dekore edilirken, yaşam alanları 119 metrekare olan 1.5+1 ve alanları 385 metrekare olan 4.5+1 tipindeki örnek daireler, projeyi ziyaret eden yatırımcıların olumlu notunu aldı.

Kişiye özel ödeme planı

SeaPearl Ataköy, yaklaşık 2 milyar 700 milyon dolar yatırım değeriyle 2 etap halinde yükseliyor. 217 bin metrekare inşaat alanına, 6 bin 185 metrekare gölet alanına, 33 bin metrekare de yeşil alan ve yürüyüş yollarına sahip olan 1. etap projede metrekare birim fiyatları ortalama 8 bin dolardan başlıyor. İlk etapta teslimlerin Temmuz 2017 tarihinde yapılması planlanıyor. 20 katlı 4 blokta 631 üniteden meydana gelen ilk etapta, alanları 88 ila 398 metrekare arasında değişebilen 1+1’den 4,5+1’e kadar farklılık gösteren konut tipleri yer alıyor. Projedeki ödeme planıyla ilgili de konuşan Özen Kuzu, “SeaPearl Ataköy’de kişiye özel ödeme planları sunuyoruz. Yatırımcılar ile karşı karşıya gelip onları dinleyip nasıl bir ödeme planı ile ev sahibi olabileceklerini dinliyor, ödeme planını birlikte oluşturuyoruz” dedi.

Tüm evlerden önü kapanmayacak bir deniz manzarası

SeaPearl Ataköy’de her bloğun kullanımına özel 150 ila 200 metrekare arasında değişen fitness salonları, yoga salonları, dinlenme alanları ve bunların yanı sıra çocuk oyun alanları, deniz kenarında yürüyüş imkanı, tenis kortu, streetball sahası, yaya yolları, biyolojik gölet, seyir adası, barok tarzı peyzaj alanı da yer alıyor. Projedeki tüm bağımsız bölümler deniz manzarasına hâkim bir konumda yükseliyor.

Örnek dairelerin tanıtımı ile alakalı değerlendirmelerde bulunan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu açıklamasında, “Yatırımcı ve alıcıların merakla beklediği SeaPearl Ataköy örnek dairelerimizi tamamlayarak görücüye çıkardık. Merkezlere yakınlığı, yapıların kalitesi, park ve yeşil alanları ile İstanbul'un en lüks semtlerinden biri olan Ataköy’de inşa ettiğimiz projemiz ile bölgenin değerine değer katıyoruz. Geçtiğimiz günlerde açıklanan TSKB Gayrimenkul ‘ün raporuna göre, İstanbul'da son bir yılda markalı sıfır konutlarda en yüksek değer artışı yaklaşık yüzde 33 ile Üsküdar'da görülürken, Bakırköy'de yüzde 32 artış yaşandı” ifadelerini kullandı.

Kolay ulaşım imkanı SeaPearl Ataköy'de

İstanbulun en önemli uçuş noktası olan Atatürk Havaalanı’na 2 km uzaklıkta olan projenin, E5 ve Basın Express yolu üzerinden TEM ile bağlantısı bulunuyor. FSM Köprüsü’ne 25, Boğaziçi Köprüsü’ne 17, Ataköy Yat Limanı’na 1 km mesafede yükselen SeaPearl Ataköy’de doğrudan ulaşım, sahil yolu olarak da bilinen Rauf Orbay Bulvarı’ndan sağlanıyor.

SEAPEARL ATAKÖY PROJESİ HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ İÇİN BURADAKİ FORMU DOLDURMANIZ YETERLİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..