Reklamı Geç
Sefa İnşaat yeni yatırımlarını açıkladı

Sefa İnşaat yeni yatırımlarını açıkladı

40 yıllık Sefa İnşaat, yatırımlarına devam ederken, şirket 2017’de bin konutluk yatırım yapacak

28 Temmuz 2017 - 11:25

Sefa İnşaat, bundan sonra da ekonomiye olan güvenin bir göstergesi olarak bin konutluk bir yatırıma imza atmaya hazırlanıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Temmuz 2017 - İstanbul

Konuyla alakalı açıklamada bulunan Sefa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Öztürk, inşaat sektörüne olan güvenle yatırımlarına devam ettiklerini söyledi. Öztürk, “Devam edenler ve planladıklarımızla birlikte yıl sonuna kadar bin konutluk yatırım gerçekleştirmiş olmayı hedefliyoruz” dedi.

2017 yılında da yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten Sefa Öztürk, “Bağdat Caddesi’nde bugüne kadar 100 bina ve 2 bin 500 civarında konutu yeniledik. Caddede devam eden 20 projemiz bulunuyor, aynı zamanda Maltepe’de hayata geçirdiğimiz ‘Evinpark Ada & Tepe’ projemizde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Toplam 432 konut ve 37 ticari üniteden oluşan projemizin teslimlerini ise Haziran 2018’de gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Maltepe Devlet Hastanesi’nin yanı başında metro, E-5 ve sahil yoluna yakınlığıyla dikkat çeken ‘Evinpark Ada & Tepe’ projemizin kaba inşaatı tamamlandı.

Örnek dairelerimiz en kısa zamanda tamamlanarak gelen konukların beğenisine sunulacak. Mahalle kültürünü yaşatmak üzere kurulan konseptli projemiz ‘Evinpark Ada & Tepe’de çocuklara güvenli, geniş sosyal donatılara sahip yaşam alanları sunuyoruz. Projede yer alan cadde çıkışlı mağazalarımız da görücüye çıkmaya hazırlanıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..