Reklamı Geç
Şehit Ömer Halisdemir Spor Kompleksi Sapanca’da açıldı

Şehit Ömer Halisdemir Spor Kompleksi Sapanca'da açıldı

Sapanca Belediyesi tarafından hayata geçirilen önemli projelerden biri olan "Şehit Ömer Halisdemir Spor Kompleksi" törenle hizmete açıldı.

15 Temmuz 2017 - 10:57

FETÖ'nün 15 Temmuz hain darbe girişiminin en önemli isimlerinden Şehit Ömer Halisdemir'in ismi yaşatılmaya devam ediyor. Bu çerçevede Sapanca'da yapımı 10 ayda tamamlanan spor komleksi'nin adı "Şehit Ömer Halisdemir Spor Kompleksi" olarak hizmete girdi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Temmuz 2017 - İstanbul

Sapanca Belediyesi’nin 5 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa ettiği Şehit Ömer Halisdemir Spor Kompleksi’nin açılışı 14 Temmuz Cuma günü saat 18.00’de gerçekleştirilecek.

Spora ve sporcuya yönelik yatırımlarını sürdüren Sapanca Belediyesi, ilçeye yepyeni bir spor tesisi daha kazandırdı. 15 Temmuz darbe girişiminin seyrini değiştiren ve darbeye karşı direnişin temsili haline gelen Şehit Ömer Halisdemir’in adını taşıyan tesis Sakarya Protokolünün katılacağı törenle hizmete girecek.

Kurtköy Mahallesi’nde yaklaşık 5 bin metrekarelik alana kurulu olan tesiste; hem çocukların eğlenmelerine hem de büyüklerin dinlenmelerine imkân verecek,  çok amaçlı büyük bir park, spor sahası ve kafeterya bulunuyor.

10 ayda tamamlandı

Şehit Ömer Halisdemir Spor Kompleksi’nin 10 ay gibi kısa bir sürede tamamladığını belirten Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, “Halkımıza verdiğimiz sözleri sırasıyla yerine getirmenin mutluluğu ve huzurunu yaşıyoruz. 15 Temmuz şehidimiz Ömer Halisdemir’in adını da bu spor tesisimizde yaşatacağız. Tüm hemşehrilerimizi açılış törenimize davet ediyorum. Spor kompleksimizin tüm vatandaşlarımıza ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..