Reklamı Geç
Selenium serisine Retro 9 geliyor

Selenium serisine Retro 9 geliyor

Aşçıoğlu Grubu markalarından biri olan Selenium serisine Ataköy'de yeni halka ekleniyor. Selenium Retro 9 için ön talep toplamaya başlayan şirket yeni projesini görücüye çıkarıyor.

23 Şubat 2017 - 21:34

2017 konut projelerine bir yenisini daha ekleyecek olan Aşçıoğklu Grubu, Ataköy bölgesinde hayata geçirdiği projelerle adından söz ettirirken, Selenium serisine yeni bir halka daha eklemek üzere. Aşçıoğlu Ataköy'de inşa ettiği Retro projesine "Selenium Retro 9" adında yeni bir projeye daha başlıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Şubat 2017 - İstanbul

Aşçıoğlu Grubu 2017 yılı projelerine yenilerini ekliyor. Aşçıoğlu Ataköy'de hayata geçireceği Selenium serisinin en son halkası, "Selenium Retro 9" projesi için geri sayım başladı. Projede ön talep süreci başladı.

Markalı konut projeleri üreten Aşçıoğlu Grubu İstanbul Ataköy'de hayata geçireceği yeni karma projesi için geri sayıma başladı. 17 Mart 2017'de görücüye çıkacak Selenium Retro 9 projesi hakkında ayrıntılar gelmeye başladı. Henüz fiyatları açıklanmayan Selenium Retro 9 projesinde daire fiyatları ve ödeme bilgileri şirket tarafından kısa süre içerisinde açıklanacağı kaydedildi.

İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri arasında yer alacak Selenium Retro 9’da toplam 2 blok üzerinde ofis ve konut inşa edilecek. Selenium Retro 9 projesi konut ve ticari ünitelerden oluşacak olan proje Ataköy'de Selenium markalarının hemen yanı başında E-5 kenarında, havalimanı, Dünya Ticaret Merkezi, CNR Fuar merkezlerinin yanı başında yükselecek.

İstanbul'un iş ve yaşam merkezlerine olan yakın konumu sayesinde tercih edilen Selenium Retro 9, marina ve hava alanına olan kısa mesafesi, toplu taşıma kanallarına bağlantı avantajı ile şehir hayatına entegre bir yaşam olanağı sunuluyor. Projede konut satışları şuan için sadece ön talep toplama yöntemiyle yapılıyor. Lansman tarihi olan 17 Mart tarihiyle birlikte Selenium Retro 9'da konut satışlarına güncel fiyat listeleriyle başlanacak. Proje hakkında diğer tüm ayrıntıları önümüzdeki günlerde yine Emlak Pencerem farkıyla haberlerimizden takip edebilirsiniz.

Selenium Retro 9 Ataköy projesi hakkında Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formumuzu doldurmanız yeterli.

https://projeler.emlakpencerem.com/selenium-retro-9/projesi/61/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..