Self İstanbul'da gurbetçilere özel konut kampanyası

Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde konumlandırılan Self İstanbul konut projesinde gurbetçilere özel ayda 870 Euro taksitlerle satılık evler.

Self İstanbul'da gurbetçilere özel konut kampanyası
Editör: Hakan A.
10 Temmuz 2017 - 14:31

Karden İnşaat imzasıyla İstanbul Beylikdüzü bölgesinde inşaa edilen Self İstanbul’da gurbetçilere özel kampanya başlattı. Ev sahibi olmak isteyen gurbetçilere özel başlatılan kampanya dahilinde merkezi lokasyonuyla yüksek yatırım potansiyeline sahip olan projede daireler 62 bin Euro’dan başlayan fiyatlarla satışlara devam ediliyor.
 
Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Temmuz 2017 - İstanbul

Self İstanbul’da gurbetçilere büyük fırsatlar sunuyor. Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yoluna komşu inşa edilen, uygun ödeme koşulları sunulan Karden İnşaat imzalı projede, karlı bir yatırıma sahip olmak isteyen gurbetçilere 0 faiz avantajının yanı sıra 870 Euro taksitle ev sahibi olma imkanı sunuyor. 

Projede; bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde planlanan 60 adet dükkanın yer alacağı çarşı konsepti, yatırımcılara özellikli iş ve yaşam alanı sunuyor.
Maksimum kullanılabilir alanlar sunacak şekilde tasarlanan daireleriyle konforlu bir yaşam anlayışına odaklanılan Self İstanbul’da; yatırımcıya balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 konut tipleri ile çatı dubleksi ve bahçe katları olmak üzere farklı seçenekler sunuluyor.

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Self İstanbul, toplu taşıma imkanlarının yer aldığı İstanbul’un en işlek ulaşım aksı E-5 Otoyoluna ve AVM’lere yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Proje bitiminde devreye girecek 2 Metro hattına yakın bir noktada bulunan proje; Metrobüs, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonuyla büyük avantaj sağlıyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum