Serdar Ortaç Emlak Fuarında

Emlak ve konut almak isteyenlere özel fırsatlar sunulan CNR Emlak Fuarı'na ünlü akını sürüyor. Serdar Ortaç, eşi Chloe Ortaç ile birlikte reklam yüzü oldukları Breeze Demar Emlak Projesi için fuar alanında proje standına geldi.

Serdar Ortaç Emlak Fuarında
Editör: Hakan A.
24 Kasım 2017 - 09:36

Serdar Ortaç, eşi Chloe Ortaç ile birlikte reklam yüzü oldukları Breeze Demar Emlak Projesi'nin temel atma töreni CNR Emlak Fuarında  gerçekleşti.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Kasım 2017 - İstanbul

Amerika'nın Orlando şehrinde bulunan inşaatın temelini Ortaç, İstanbul'dan 4G bağlanarak gerçekleştirdi. Projenin temelini Yönetim kurulu Başkanı Gürkan Akpinar  ve Ebru Akel Sancak ile gerçekleştirildi  4G ile Amerika ile görüntülü bağlantı yapıldı . 

Ortaç  Konuşmasında ; Türkiye dışında Avrupa ve Amerika nin en büyük Türk Mahallaesi projesi dir ,Türk yatırımcılarına seslenmek istiyorum 1400 Konut projesi için yaklaşık 100 milyon dolarlık bi beyaz eşya, mobilya ve gereçleri alım yapılacak ben Amerika da ki evim de Türk markası beyaz eşya kullanmak isterim dedi. Onlarca firma, onlarca yeni konut projesi CNR Expo Yeşilköy fuar merkezinde devam eden CNR Emlak Fuarı 26 Kasım Pazar gününe kadar ziyarete açık olacak ve kampanyalı konut satışlarında fırsatlar alıcılara sunulacak.


YORUMLAR

  • 0 Yorum