Shiba (SHIB) coin almak isteyenler dikkat! Binance SHIB coin listelemeye başladı...

İkinci bir Doge coin olarak nitelendirilen Shiba (SHIB) coin, neredeyse %1000'leri bulan fiyat artışından sonra Binance borsasında listelendi. Shiba (SHIB) coin nasıl ve nereden alınır?

Shiba (SHIB) coin almak isteyenler dikkat! Binance SHIB coin listelemeye başladı...
Editör: Mertcan Budak
10 Mayıs 2021 - 17:34 - Güncelleme: 12 Mayıs 2021 - 02:57
Son dönemlerde kripto para camiası ilginç olaylarla gündeme geliyor. Bildiğiniz gibi SpaceX şirketinin CEO'su Elon Musk, bir süre önce kripto para borsasına olan ilgisini Doge coin aracılığı ile tüm dünyaya duyurmuştu. Elon Musk'ın Doge ile ilgili Twitter hesabından yapıtğı her paylaşım sonrası ciddi fiyat artışları yaşanmış ve yeni yatırımcılar kazanılmıştı.

Çok geçmeden Doge coin hedeflediği 1 dolar yolunda ezilerek popülerliğini yitirdi ve yerini farklı coinlere bıraktı. Ancak Doge için asıl darbe yine Elon Musk'tan geldi. Kendini DogeFather olarak nitelendiren Musk, Doge'nin girdiği düşüş sırasında çok geçmeden bir Shiba paylaşımında bulundu. Aynı zamanda Shiba coin yatırımcıları birlik olmuşcasına Twitter üzerinden etiket açmaları çok kısa süre içerisinde coine yüzde 1000 oranında bir fiyat artışı ile karşıladı.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

SHİBA INU neden TT oldu? Shiba coin sert yükselmeden yataya geçti... 

Akita coin fiyat analizi! AKITA Token 12 Mayıs grafik, analiz yorum

Pig Finance (PIG) coin nedir, hangi borsalarda satılıyor? PIG Token geleceği ve fırsatları... 

BitTorrent (BTT) düşüş mü, yükseliş mi başlayacak? BTT coin 11 Mayıs videolu fiyat analizi ve yorumlar

Binance para çekme sorunu devam ediyor mu? Binance neden para çekme sorunu yaşandı?

Shiba (SHIB) yüzde 100 sert yükseldi! SHIB coin 10 Mayıs grafik analiz... 

Tüm bunlar yaşanırken kullanıcılar tarafından gelen en yoğun sorulardan biri ise, yükseliş trendinde olan Shiba coin'in nasıl ve nereden alınacağı oldu. Gate.io borsasında listelenen Shiba bir çok acemi kullanıcı tarafından ulaşımlası güç olarak nitelendiriliyordu. Çok geçmeden hızlı davranan Binance, müjdeli haberi vererek 10 Mayıs tarihi saat 14:00 sularında Shiba coin'i listeleyerek kullanıcılarıan açtı. Gate.io'da listelendiği sırada hali hazırda %1000 oranında fiyat artışı yakalayan Shiba, Binance'de listelendiğinde ise yaklaşık olarak %110 oranında bir artış ile yoluna devam etti.

Tüm bu gelişmelerin ardından aşırı düşük birim fiyatı'da göz önünde bulundurulacak olursa, Shiba coin önümüzdeki aylarda yatırımcılarına astronomik rakamlar kazandıracak gibi görünüyor.


Shiba coin nasıl alınır?

Shiba (SHIB) coin almak için yapılması gereken adımlar oldukça basit. İlk önce belirtmeliyiz ki, Shiba coin satın alma işlem TL para birimi üzerinden gerçekleştirilemiyor. Shiba coin alımı yapmak için gerekli olan ilk şey Binance Global borsasına kayıt olup gerekli adımları izlemek. Daha sonra piyasalar bölümünden SHIBA adı ile arattığımız coin'i USDT birimleriniz ile satın alabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum