Shiba (SHIB) Token nedir, neden gündem oldu? SHIB coin 8 Mayıs sert yükseldi yüzde 128 kar etti

şu saatlerde Shiba (SHIB) coin ile alakalı bir gündem söz konusu. Peki Shiba coin neden gündeme geldi? Shiba Token fiyat analizi ve SHIB con ayrıntıları.

Shiba (SHIB) Token nedir, neden gündem oldu? SHIB coin 8 Mayıs sert yükseldi yüzde 128 kar etti
Editör: Hakan A.
08 Mayıs 2021 - 11:18 - Güncelleme: 12 Mayıs 2021 - 02:57
Shiba (SHIB) Token Cumartesi sabahına twitter'dan damga vurdu. Shiba coin alanlar bir anda twitter'da gündem yaparak bu token'a dikkat çekmeye çalıştı. Peki Siba neden gündem oldu, Shiba coin nedir? Son 24 saatlik dilimde yüzde 128 oranında bir karlılık veren Shiba (SHIB) Token ile alakalı bilgileri haberimizden okuyabilirsiniz.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 8 Mayıs 2021 - İstanbul


Hafta sonu kripto para hareketliliği devam ederken, Cumartesi sabahı twitter'da yine bir coin gündem oldu. Peki nedir bu Shiba (SHIB) Token? Hangi borsalardan satın alınabilir?

Global pek çok borsada işlem görmeye devam eden Shiba (SHIB) Token satın alan yatırımcılar şimdiden twitter üzerinden satın alınabilecek, yatırım yapılabilecek coin olduğunu ifade ediyorlar. Twitter üzerinde gündem olan Shiba coin merak edilirken, milyonlarca kripto para yatırımcısı şimdilerde Shiba nedir, Shiba Token nereden satın alınabilir gibi soruları sormaya başladı.


BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

SHİBA INU neden TT oldu? Shiba coin sert yükselmeden yataya geçti... 

Shiba (SHIB) coin almak isteyenler dikkat! Binance SHIB coin listelemeye başladı...

Akita Inu (AKITA) nedir, piyasa değeri, fiyatı kaç TL? AKITA coin nereden alınır, hangi borsada işlem görüyor?

Shiba (SHIB) yüzde 100 sert yükseldi! SHIB coin 10 Mayıs grafik analiz... 

BitTorrent sıçrama için çıkış arıyor! BTT coin 10 Mayıs fiyat analizi

Shiba (SHIB) alacaklar dikkat! SHIB coin 9 Mayıs fiyat analizi, teknik grafik yorumlar

Elon Musk şoke etti, balon söndü! Dogecoin -25 ile sert çakıldı... 


Shiba (SHIBUSDT) 8 Mayıs Son 5 Günlük Kripto Grafiği

Shiba (SHIBUSDT) 8 Mayıs Son 5 Günlük Kripto Grafiği


Shiba (SHIB) 8 Mayıs Fiyatı Canlı Veri
 
  • SHIBA INU bugünkü fiyatı 0,000047 TRY,
  • Son 24 saatlik işlem hacmi 8.547.217.697 TRY
  • SHIBA INU son 24 saatte yüzde 128 oranında arttı
  • Anlık CoinMarketCap sıralaması #2488
  • SHIBA piyasa değeri mevcut değil
  • SHIBA Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve azami seviye arzı. arz mevcut değil.

SHIBA INU ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar BitForex, MXC, CoinBene, Gate, Huobi ve BiKi gibi borsalardan alım satım işlemleri gerçekleştirilebilir.

Shiba nedir?

SHIBA INU'ya göre, SHIBA'nın yaratılmasının ardındaki mantık, Shibas'ın hazinelerini nereye gömdüklerini sürekli unutmalarıdır.


SHIB , merkezi olmayan spontane topluluk inşasında bir deneydir. SHIB jetonu ilk jetonumuzdur ve kullanıcıların milyarlarca veya hatta Trilyonlarca jeton tutmasına izin verir. DOGECOIN KILLER lakaplı bu ERC-20 SADECE token bir kuruşun altında kalabilir ve yine de Dogecoin'i kısa bir süre içinde geride bırakabilir (nispeten konuşursak). Dünya çapında popüler olan ve halihazırda yüzde binleri aşan Shiba belirteci ($ Shib),merkezi olmayan borsamız ShibaSwap'de listelenen ve teşvik edilen ilk kripto para belirtecidir.   

Toplam arzın% 50'sini Uniswap'e kilitledik ve anahtarları attık! 
Kalan% 50 Vitalik Buterin'e yakıldı ve biz bu yolu izleyen ilk projeydik, bu nedenle herkesin açık piyasadan satın alması gerekiyor ve geliştiricilerin topluluğa atabilecekleri takım tokenlerine sahip olmadıkları adil ve eksiksiz bir dağıtım sağlaması gerekiyor.

İngilizceden çevrilmiştir-Shiba Inu, Japonya'dan gelen bir av köpeği türüdür. Küçük-orta cins, Japonya'ya özgü altı orijinal ve farklı spitz köpek ırkının en küçüğüdür. Dağlık arazi ve yürüyüş parkurlarıyla çok iyi başa çıkan küçük, uyanık ve çevik bir köpek olan Shiba Inu, başlangıçta avlanmak için yetiştirildi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum