Sibel Huriye Üğdül, İntema İnşaat Genel Müdürü oldu

Eczacıbaşı bünyesinde yer alan İntema İnşaat Genel Müdürlük pozisyonuna yeni bir isim atandı.

Sibel Huriye Üğdül, İntema İnşaat Genel Müdürü oldu
Editör: Hakan A.
15 Aralık 2020 - 21:38
İntema İnşaat'ın yeni genel müdürü olarak Sibel Huriye Üğdül getirildi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 15 Aralık 2020 - İstanbul 


Türkiye'nin dev Holdingleri arasında yer alan Eczacıbaşı Grubu bünyesinde olan İntema'ya yeni genel müdür ataması gerçekleştirildi.

İNTEMA İNŞAAT VE TESİSAT MALZEMELERİ YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan yazılı açıklamada yeni atamaya dair bilgiler paylaşıldı.

KAP açıklamasında, 'Şirketimizin Genel Müdürlüğü görevine , 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, son olarak İntema Yaşam İş Birimi Direktörü olarak görev yapan Sibel Huriye Üğdül atanmıştır .' ifadelerine yer verildi.

VitrA, Artema, Engers, Villeroy&Boch, Burgbad ve İntema markalarıyla hizmet veren, sektöründeki en geniş ürün yelpazesine, üretim ve satış ağına sahip Eczacıbaşı Yapı Ürünleri, yarım asrı aşan deneyimiyle, banyo ve karo ürünlerinin toplamında Türkiye’de pazar liderliğini elinde bulunduruyor. Cirosunun %70’ini Türkiye’nin dışındaki 75’ten fazla ülkeden sağlıyor, ülkemizin toplam seramik sağlık gereçleri ihracatının %50’sinden fazlasını gerçekleştiriyor, AB ülkelerine yapılan ihracatta, karo ürünleriyle birinci sırada yer alıyor.

Sibel Huriye Üğdül kimdir?

2000 yılında Ankara Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Ak Ödeme Sistemleri A.Ş’de Firma İlişkileri Yetkilisi olarak göreve başlayan Üğdül kariyerine Akbank T.A.Ş.’de Marka Ortaklıkları Departmanında devam etti. 

Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş.’de Pazarlama ve Ürün geliştirme alanında hizmet veren Pazarlama ve Marka Yönetimi Bölümü’nde Yönetici olarak görev yaptı. 2011 yılında Boyner Büyük mağazacılık bünyesine Pazar Geliştirme ve CRM Müdürü olarak görev aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum