Simge Sağın, İstMarina AVM'de hayranları ile buluşacak

Simge Sağın, 13 Ekim tarihinde Kartal'da İstMarina Alışveriş Merkezi’nde hayranları ile buluşacak.

Simge Sağın, İstMarina AVM'de hayranları ile buluşacak
Editör: Hakan A.
10 Ekim 2018 - 13:14
İstanbul Kartal sahilinde hayata geçirilen İstMarina AVM'ye ünlü akını devam ediyor.

Emlak Pencerem / AVM Haberleri - 10 Ekim 2018 - İstanbul


Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine eğlenceli saatler yaşatmaya devam ediyor.

Yeni kuşağın genç ve başarılı sesi Simge Sağın 13 Ekim Cumartesi saat 17.00’de İstMarina Alışveriş Merkezi’nde düzenlenecek olan mini konserde sevenleri ile buluşacak. Videoları izlenme rekorları kıran, sempatik tavırları ile de gönüllere taht kuran Simge Sağın, en sevilen şarkılarını seslendireceği etkinlikte unutulmaz anlar yaşatacak. Hayranları Simge Sağın’ın hem şarkılarını dinleyecek hem de bol bol fotoğraf çektirme imkanına sahip olacak.


Instagram yarışmasını kazanan 3 isimle buluşacak

İstMarina Alışveriş Merkezi, heyecanlı çekiliş ve eğlenceli konserin yanı sıra Simge Sağın hayranları için Instagram üzerinden bir yarışma da düzenliyor. İstMarina Alışveriş Merkezi Instagram hesabı üzerinden gerçekleştirilecek yarışmada kazanan 3 kişi Simge Sağın'la kulisinde tanışma ve fotoğraf çektirme fırsatı yakalayacak. Aynı zamanda şanslı kişilere sanatçının imzalı CD’si de hediye edilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum