Sinem Kobal ile eşi Kenan İmirzalıoğlu Kaz Dağları'ndan taş ev satın aldı

Türkiye'nin iki sevilen yıldız ismi Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu yeni evleri tam bir oksijen deposu.. Ünlü çift Kaz Dağları'ndan taş ev satın alarak zamanlarını burada geçirmeye başladı.

Sinem Kobal ile eşi Kenan İmirzalıoğlu Kaz Dağları'ndan taş ev satın aldı
Editör: Hakan A.
25 Ocak 2019 - 12:38 - Güncelleme: 25 Ocak 2019 - 12:40
Muhteşem oksijeni, yeşili ve doğasıyla ünlü Kaz Dağları bu kez iki ünlü yıldız isme ev sahipliği yapmaya başladı. Türkiye'nin en çok sevilen isimleri arasında yer alan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çifti yeni bir ev satın aldı. Ünlü çiftin aldıkları ev bir taş ev. 

Emlak Pencerem / Emlak Magazin - 25 Ocak 2019 - İstanbul


Sinema ve dizi sektörünün aranan yüzleri, önemli çifti, Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu ş sıralar huzur içinde yaşamaya başladıkları Kaz Dağları'nda ki yeni taş evlerinin keyfini sürüyor. Ünlü çift doğasıyla ünlü Kaz Dağları'ndan yeni bir taş ev satın aldılar.

İstanbul karmaşasından kaçan ünlü çiftin 1 Milyon 250 Bin TL ödeyerek satın aldıkları belirtilen Kaz Dağları'nda bulunan taş ev geniş bahçesi, deniz manzaralı ve doğayla iç içe olmasıyla dikkat çekiyor. Ünlü çiftin sıkça bu evde kalmaya başladıkları ve her gün düzenli olarak doğa içerisinde yürüyüş yaptıkları dikkatlerden kaçmadı. 


Ege aşığı olarak bilinen  Kenan İmirzalıoğlu'nun yatırım için Kaz Dağları'nın ayrı bir yeri olduğu biliniyor. Ezel dizisinde beraber rol aldığı ve vefat eden ünlü isim Tuncel Kurtiz Kaz Dağları'na taşınmış ve vasiyeti üzerine buraya defnedilmişti.

sinem kobal kenan imirzalıoğlu

Şimdilerde ise bir başka Ege aşığı olan ünlü çift Kobal ve İmirzalıoğlu satın aldıkları evlerinde huzur içinde yeni yaşamlarının tadını çıkarıyor.

Fotoğraflar: instagram.com/sinemkobal

YORUMLAR

  • 0 Yorum