Reklamı Geç
Sinpaş Altın Kuleler projesi örnek daireleri hazırlandı

Sinpaş Altın Kuleler projesi örnek daireleri hazırlandı

Sinaş'ın Başkent Anakara'daki dev projesi Altın Kuleler 'de örnek daireler alıcıların beğenisine sunuldu.

27 Mart 2017 - 12:43

Türkiye'nin en büyük temalı yaşam projesi Ankara'da Altınoran’ın tam kalbinde yükselen Altın Kuleler, örnek dairesiyle yoğun ilgi görüyor. Projenin ön cephesi İmrahor Vadisi’nin eşsiz manzarasına, arka cephesi şehrin büyüleyici ışıklarına bakan Altın Kuleler, sunduğu görkemli yaşam ile diğer projelerden ayrışan en büyük özellikleri arasında yer alıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Mart 2017 - İstanbul

Türkiye'nin en büyük konut üreticileri arasında yer alan Sinpaş tarafından Başkent Ankara konut projelerinden biri olarak Altınoran'da yükselen Altınoran Kuleler projesinin örnek daireleri sahiplerine, yatırımcılarına ve projeden ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuldu.

Altın Kuleler’e özel hazırlanan örnek dairelerde, prestijli yaşam dekorun her detayında öne çıkıyor. Vadi manzarasının eşlik ettiği daireler; ferahlığı, özel olarak hazırlanmış dekorasyon detayları, sıcak tasarımları ve modern çizgisiyle ziyaretçilerden tam not alıyor. Evin dekorasyonunda ev sahiplerinin yaşam tarzları öncelikli olarak ele alındı. Evde geçirdikleri zamanı rahat, konforlu ve aydınlık mekânlarda yaşamalarına öncelik verildi. Genel dekorasyon tarzı ise modern eklektik şekilde tasarlandı. Soft ve sıcak ahşap dokuları ile beyaz, krem tonlar tercih edildi. Modern çizgilerdeki mobilyalar, eklektik ve ham dokuda doğal malzemelerden aksesuarlar ile bir arada kullanıldı. 1+1 dairenin geniş metrekareli salonunda birçok fonksiyon bir arada düşünülerek, mekânda kullanım ferahlığı için geniş sürgü camlar ile çıkılan balkon tasarlandı. Özel ham metal ayaklı, yuvarlak cam masa, rahat ahşap ve deri sandalyeler ile hem yemek, hem cam önü keyifli bir odak noktası oluşturuyor. Salondaki kanepede beyaz rengin kullanım zorluğunu bertaraf eden leke tutmaz, kolay temizlenen tempotest marka keten dokulu döşemelik kumaşlar tercih edildi. Metal ayaklı berjer de yine özel üretim olarak göze çarpan seçimler arasında. Kanepe arkası, geniş duvardaki ahşap kaplama salonun kullanımını bütünleyici bir tasarıma sahip. Kitaplık, sanat duvarı, çalışma masası TV ünitesi bir arada kullanılarak, mekân kullanımını en geniş yansıtacak şekilde tasarlandı. Duvardaki siyah beyaz resim ise özel duvar kâğıdı baskısı ile uygulanarak odanın şıklığını bütünledi.

Geniş balkon, evin doğal renklerini eşsiz İmrahor Vadisi manzarasıyla tamamlıyor. Banyo da modern tarzda döşenirken, doğal renk kullanımı ve kontrast renklerle odalar ile uyumunun devamı gözetiliyor. Geniş giriş holünde karşımıza çıkan bol kapasiteli, lake kapaklı vestiyer ve gömme dolaplar, ev sakinlerine rahat kullanılacak yeni alanlar sunuyor. Holün duvarlarında salonda da devam eden, dekorasyonu bütünleyen çizgili duvar kâğıtları kullanıldı. Yatak odasında sıcak, soft ahşap tonlar ve beyaz renkler bir arada kullanıldı. Yatak başı üzerindeki siyah beyaz, modern baskı tablo pirinç metal çerçeveleri ile mekanda renklerle kontrast oluşturarak, bir odak noktası oluşturuyor. Yatak başı ve yatak yanı döşemesinde karbonfiber dokulu vinil kumaşlar kullanılırken, yatak altındaki gizli led ışıklar mekânın aydınlatmasını çok etkili bir hale getiriyor. Giysi dolaplarının beyaz lake kapakları mimarın özel tasarımı cnc kesim boşluklardan oluşurken, kapak içlerinde özel aydınlatmalı raflar ile oda kusursuz uyum sergiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..