Reklamı Geç
Sinpaş Aydos Country Sancaktepe’de Yüzde 5 peşinat ödeyin,...

Sinpaş Aydos Country Sancaktepe'de Yüzde 5 peşinat ödeyin, Mayıs'ta taşının

Sinpaş Yapı yüzde 5 peşinat ödeyerek ev sahibi olma fırsatı sunduğu yeni kampanyasına başlarken Sancaktepe’de hayata geçirdiği Aydos Country’de evler Mayıs ayında teslim ediliyor.

04 Nisan 2017 - 17:56

Sinpaş GYO’nun, İstanbul Anadolu Yakası’nın en hızlı gelişen ve en çok kazandıran bölgesi Sancaktepe’de hayata geçirdiği Aydos Country’de evler Mayıs ayında teslim ediliyor. Siz de baharı; yalnızca yüzde 5 peşinat ödeyerek ev sahibi olarak karşılayın, bir yıl boyunca bedavaya oturun.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Nisan 2017 - İstanbul

Sinpaş GYO'nun İstanbul Anadolu Yakası konut projelerinden Sancaktepe'de inşa ettiği Aydos Country’de karşılamak isteyenler yalnızca yüzde 5 peşinat ödeyerek çok uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi olabiliyor. Peşinatın ardından 1 yıl bedavaya oturduktan sonra ise kalan kısmı 50 ay sıfır faiz avantajı ile ödemek mümkün. Eşi görülmemiş bu kampanya 23 Nisan’a kadar devam edecek.

Bölgenin en çok kazandıran projesi Aydos Country’de 70 m2’den 208 m2’ye farklı seçeneklerle ev sahibi olmak isteyen aileleri doğa ile başbaşa bir yaşam bekliyor.

Aydos Country’de güne kuş sesleri ile uyanın

İstanbul Anadolu Yakası’nda Aydos Ormanı’nın yanı başında, yeşile nazır konumu ve bol oksijeni ile bölgenin “doğada yaşam” konseptli projesi Aydos Country’de, yaşam Mayıs ayında başlıyor. Markalı konut projelerinin öncüsü Sinpaş GYO’nun Sancaktepe’de hayata geçirdiği projede evlerini teslim alanlar Mayıs ayından itibaren her sabah güne kuş sesleri ile uyanacak. Aydos Country, bölgenin ormana yakınlığı, Kuzey Marmara Otoyolu ve metro güzergahında olması nedeniyle yakın gelecekte en çok değer kazandıracak projelerin de başında geliyor.

Modern country dekorasyonlu örnek dairesi ilham veriyor

2017 baharının coşkusu içinde teslim edilecek olan Aydos Country’nin örnek dairesi modern country dekorasyonu ile tasarlandı. Doğal ve sımsıcak bir havanın yakalandığı Aydos Country örnek dairesi doğadaki renk ve dokulara uygun malzemeleri ile ön plana çıkıyor. Mayısda evlerini teslim alacak konut sahiplerine de ilham verecek şekilde tasarlanan dairede eskimiş izlenimi yaratan renk tonlarından toprak tonlarına kadar geniş bir pastel renk yelpazesi tercih edildi. Yeşili ile muhteşem Aydos Ormanı’na sıfır konumda olan Aydos Country doğanın tüm sıcaklığını evinizde hissettirmeye hazırlanıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..