Sinpaş Finans Şehir ’de 2 Bin 500 konut satışa çıktı

Sinpaş Finans Şehir 'de 2 Bin 500 konut satışa çıktı

Sinpaş Finans Şehir konut projesi ilk etap evleri ilk kez satışa sunuldu. Ön talep toplama süreci düzenlenen lansman ile tamamlanan Sinpaş imzalı Finans Şehir projesinde 2 Bin 500 konut yer alacak. Sinpaş Finans Şehir fiyat listesi ve ödeme planı bilgileri haberimizde.

28 Eylül 2017 - 08:46 - Güncelleme: 24 Şubat 2018 - 00:43

İstanbul Finans Merkezi (İFM) yanıbaşında 2 Bin 500 konuttan oluşan dev projenin lansmanı düzenlendi. Sinpaş imzalı 2017 projelerinin en yenisi Finans Şehir'in satışlarına düzenlenen basın lansmanı ile başladı. Sinpaş Finans Şehir projesi kapsamında dairelerin satışları yoğun ön talepler sonrasında büyük ilgi görüyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Eylül  2017 - İstanbul

Sinpaş Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasında bulunan İstanbul Finans Merkezi'nin yanıbaşında hayata geçirdiği yeni projenin lansmanını gerçekleştirdi. Sinpaş Finans Şehir projesinde konut satışları hızlı başladı.

Sinpaş Finans Şehir projesi toplamda 2 Bin 500 konuttan oluşan dev bir proje. Hemen yanında İstanbul Finans Merkezi inşaatı hızla devam etmekte. Her tip aile seçeneğine uygun 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle iş ve yaşam bölgesinin en büyük merkezi konumundaki bölgede yükseliyor. Sinpaş Finans Şehir konut projesinde inşa edilen evlerin teslim tarihleri etap etap yapılacak ve projenin ilk etabı 2018 yılının sonunda, tamamı ise Aralık 2019'da yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanmış durumda.

Sinpaş Finans Şehir konut fiyatları, ödeme planı bilgileri

Konut sektöründe önemli projelerle adından sıkça söz ettiren Sinpaş Yapı imzasıyla inşa edilen Finans Şehir projesinde konut ve ev fiyatları ise en fazla merak edilen konulardan Henüz lansmanı tamamlanan Sinpaş Finans Şehir projesi konut fiyatları ve ödeme planı ayrıntılarına kısa bir süre sonra haberimizde yer vereceğiz.

Sinpaş Finans Şehir projesi nerede, nasıl gidilir?

Sinpaş imzasıyla İstanbul Finans Merkezi yanıbaşında yükselecek olan proje, Çakmak Mah. Şenol Güneş Bulvarı, Serüven Sk. No:1 Ümraniye/İstanbul adresinde konumlandırıldı. İstanbul'un ana alterlerine yakınlığı ve kolay ulaşımı ile şehrin cazibe noktasında hayata geçiriliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..