Reklamı Geç
Sinpaş Gökorman satışa çıkıyor

Sinpaş Gökorman satışa çıkıyor

Markalı konut üreticisi Sinpaş GYO’nun yeni projesi Gökorman’ın, ilk fiyat avantajıyla 29 Nisan’da ön satışı başlıyor. Sinpaş Gökorman Projesi Şile yolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın yanı başında yükselecek.

27 Nisan 2017 - 13:01

Sinpaş’ın Anadolu Yakası’ndaki 18. projesi “Gökorman”, Şile yolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın yanı başında yükselecek.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Nisan 2017 - İstanbul

Konut sektörü Nisan ayında büyük hareketlilik yaşamaya devam ederken, markalı konut üreticileri bir bir yeni prjelerini açıklıyor. Sektörün önemli oyuncularından biri olan Sinpaş, İstanbul'da 18. projesini Anadolu Yakası'nda satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

Sinpaş GYO’nun yeni projesi Gökorman’ın, ilk fiyat avantajıyla 29 Nisan’da ön satışa çıkıyor. Sinpaş Gökorman ağaçlarla çevrili katları, Türkiye’de ilk kez gökyüzüne uzanan doğa ile mimarisiyle İstanbul Şile otoyolu üzerinde Çekmeköy bölgesinde şehrin en yeni ve dikkat çeken projesi olacak.

1+1 daireden 4+1 daire tipine kadar farklı seçeneklerle planlanan İstanbul’un en özel bölgesinde, ormana yakın komşuluğu bulunan Gökorman’da yeşilin doğayla uyumunu yakalayacaksınız.

420 konuttan oluşan projede doğal rekreasyon alanları ile Anadolu Yakası’nın kalbinde kentli kimliğinizin yanında doğaya ne kadar yakın olduğunuzu hissedeceksiniz. Dış cephesindeki yüzlerce ağaç ve binlerce bitki grubuyla tonlarca oksijen üretecek olan Gökorman’la Anadolu Yakası nefes alacak.

Şile yolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında yükselecek proje; Ataşehir’e 10 dk., Ikea ve Metro’ya 4 dk. mesafede olmasının yanında, bağlantı yollarına dakikalar içinde ulaşılabilen lokasyonu ile de ideal bir yatırım fırsatı sunuyor.

Avantajlı ilk fiyatlardan faydalanarak konut sahibi olmak isteyenler ve gayrimenkul yatırımcıları için Gökorman Satış Ofisi’nde tanıtım günleri başladı.

Sinpaş'ın yeni projesi Gökorman Çekmeköy hakkında daha fazla bilgi için Yeni Projeler sayfamızı ziyaret edebilir, proje sayfasında ki, formu doldurarak proje detaylarına satış ofisi yetkililerinden öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..