Sinpaş GYO 5 projesinde yeni kampanya

Sinpaş GYO 5 projesinde yeni kampanya

Babalara özel Sinpaş GYO kampanyası kapsamında, 15.000 TL indirim avantajı sunan bu kampanya, Queen Central Park Bomonti, Aydos Country, Ege Vadisi, İncek Life ve Bursa Modern projeleri için geçerli kampanyası başladı.

15 Haziran 2017 - 11:44

Markalı konut üreticisi Sinpaş GYO'nun 5 farklı projesinde başlattığı yeni konut kampanyasında 15 bin TL indirim fırsatıyla ev sahibi olunabiliyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Haziran 2017 - İstanbul

Sinpaş GYO, Babalar Günü’ne özel bir indirim kampanyası ile 15.000 TL indirim avantajı sunan sağlanacak olan kampanya çerçevesinde, Queen Central Park Bomonti, Aydos Country, Ege Vadisi, İncek Life ve Bursa Modern projelerinde 17-18 Haziran tarihlerinde geçerli olacak.

Türkiye’de her geçen gün gelişen gayrimenkul sektöründe markalı konut projelerinde öncülüğü üstlenen Sinpaş GYO, İstanbul, Ankara ve Bursa’da hayata geçirdiği projelerde Babalar Günü’ne özel kaçırılmayacak bir indirim fırsatı sunuyor.

Sadece 17-18 Haziran tarihlerinde uygulanacak 15 bin TL indirim fırsatı, İstanbul’da Queen Central Park Bomonti ve Aydos Country, Ankara’da Ege Vadisi ve İncek Dünyası ile Bursa Modern’de (Bursa Modern’de 1+1 ve 2+1 daireler hariç) geçerli olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..