Reklamı Geç
Sinpaş GYO’dan Katar çıkarması

Sinpaş GYO'dan Katar çıkarması

Sinpaş, 300’den fazla Türk firması ve Körfez Bölgesi’nden 3000’den fazla iş adamını bir araya getirecek olan Expo Turkey by Katar 2017’ye katılıyor. Sinpaş GYO, 19-21 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek fuarda Queen Central Park ve Bursa Modern projeleri ile yer alacak.

14 Nisan 2017 - 11:21

Sinpaş, yurt dışında katıldığı fuarlarda da ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Sinpaş GYO, 19-21 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek Expo Turkey by Katar’da, Queen Central Park ve Bursa Modern projelerini Katar ve Körfez ülkelerinden gelecek yatırımcılarla buluşturacak.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Nisan 2017 - İstanbul

Geçtiğimiz ay da Cityscape Katar’da yer alarak projelerini tanıtan Sinpaş GYO, büyük ilgi gördüğü ülkeye bir kez daha çıkarma yapacak.

Expo Turkey by Katar, Türkiye ile Katar arasında ikili ticareti geliştirmeyi ve yeni yatırım fırsatları oluşturmayı amaçlarken bu iki ülkenin Körfez Bölgesi’ndeki diğer ülkelere yatırım ve iş birliği fırsatları konusunda da teşvik edici rol üstlenmesini hedefliyor.

İstanbul’un; en köklü ve değerli semti Şişli-Bomonti’de konumlanan Queen Central Park, şehrin merkezinde lüks ve konforlu bir yaşamı şık bir dekorasyonla sunuyor. Boğaz’a ve Tarihi Yarımada’ya hâkim konumu ile dikkat çeken projeden Taksim, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi iş ve eğlence merkezlerine çok kısa sürede ulaşılabiliyor.

Bursa’nın uluslararası ödüllü ilk ve tek konut projesi Bursa Modern, 5 yıldızlı tatil köyü konforunda, avantajlı ödeme planlarıyla keyifli bir yaşam vadediyor. Bursa’nın en büyük konut projesi olan Bursa Modern, 26 bin metrekarelik gölet, göl kenarındaki iskele meydanları, gölet kenarında yalılar, köşkler, göl ve doğa manzaralı kuleler ve rezidansları ile dikkat çekiyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..