Reklamı Geç
Sinpaş GYO’dan Ramazana özel 11.000 TL indirim avantajı

Sinpaş GYO'dan Ramazana özel 11.000 TL indirim avantajı

Sinpaş GYO, Ramazan ayına özel başlattığı yeni konut satış kampanyasıyla Queen Central Park Bomonti, Aydos Country, Ege Vadisi ve İncek Dünyası projelerinde 11.000 TL indirim avantajını ev sahibi olmak isteyenlere sundu.

03 Haziran 2017 - 12:00

Markalı konut üreticisi Sinpaş GYO, Ramazan ayının başlamasıyla birlikte yeni konut kampanyasının startını verdi. Bu çerçevede ev sahibi olmak isteyen yatırım yapmak isteyenlere Ramazan ayı boyunca geçerli olacak 11.000 TL indirim fırsatını alıcılarına sundu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Haziran 2017 - İstanbul

Sinpaş GYO projelerinde başlayan Ramazan indirimi fırsatlarından yararlanmak isteyenler dikkat! İşte ayrıntılar...

11.000 TL indirim avantajı sunan kampanya, Queen Central Park Bomonti, Aydos Country, Ege Vadisi ve İncek Dünyası projelerinde Ramazan ayı boyunca geçerli.

Türkiye’de İstanbul, Ankara ve Bursa’da hayata geçirdiği birbirinden özel konut ve ticari projeleriyle her dönem adından söz ettiren Sinpaş GYO, 2017 Ramazan ayını da unutmadı. Konut projelerinde alıcı ve yatırımcılara en uygun ödeme koşulları sunan Sinpaş GYO 11.000 TL indirim fırsatı başlattı.

Bugün itibariyle başlayan 11.000 TL’lik indirim, İstanbul’da Queen Central Park Bomonti, Aydos Country, Ankara’da Ege Vadisi ile İncek Dünyası projelerinde geçerli olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..