Siz hangi bankadan 6 ay ertelemeli temel ihtiyaç destek kredisi kullandınız? Kredi çıktı mı, çıkmadı mı?

Vakıfbank, Ziraat Bankası veya Halkbank üzerinden 6 ay ertelemeli Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi için başvuru yapan, kredi sonuçları henüz gelmeyen, kredi çıkıp kullananlar dikkat! Yorumlar buraya lütfen...

Siz hangi bankadan 6 ay ertelemeli temel ihtiyaç destek kredisi kullandınız? Kredi çıktı mı, çıkmadı mı?
Editor: Hakan A.
19 Nisan 2020 - 10:35

Bireysel temel ihtiyaç kredisi için vatandaş ne diyor? Kime nekadar kredi çıktı? Yorumlarla temel ihtiyaç kredisi bilgileri... 5 Milyon vatandaş 6 ay ertelemeli bireysel destek kredisi aşvurusu yaptı! Çıkan var, çıkmayan var... Peki sizin durumunuz ne? Hangi kamu bankasına, ne kadar kredi başvusu yaptınız, ne kadar kredi çıktı? 6 ay ertelemeli bireysel temel ihtiyaç kredisi için başvuru yapan, kredi başvuru yanıtı gelmeyen, gelipte kredisini kullananların yorumları burada...

Türkiye genelinde koronavirüs ile mücadele hızla devame derken, devlet destekli temel ihtiyaç destek kredisi başvuruları sürüyor. 2020 Nisan ayı başında başlatılan, yüzde 80 devlet destekli, Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası'nın katılımı ile kamu bankaları vatandaşa temel ihtiyaç kredisi vermeye başladı. Geçen sürede hala kredi başvuru cevabı gelmeyen milyonlar bulunuyor. Kredi çıkan milyonlarda var. İstediğini alamayan da...

Bu haberimizde kredi başvurusu, kredi sorgulama gibi seçenekler dışında kredi başvurusu yapan, çıkan, çıkmayan vatandaşların yorumlarını yansıtmak istedik. 

Siz de 3 kamu bankası Ziraat Bank, Vakıfbank ve Halkbank internet siteleri üzerinden veya SMS şeklinde Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi başvurusu yaptıysanız yorumlarınızı yapın. Milyonlarca vatandaşın kredi başvurusu yaptığını unutmayın. Sizin gibi kredi başvurusu sonucunu bekleyenler bulunuyor. Bu vatandaşlar en doğru bilgiye ulaşmaya çalışıyor. Diğer taraftan 10 Bin TL temel ihjtiyaç kredisi için başvuru yapan vatandaşa genelde 3 Bin TL gibi cüzzi bir miktar kredi kullandırıldığı haberleri geliyor. Siz ne kadar kredi için başvuru yaptınız, ne kadar çıktı?

Temel İhtiyaç Kredisi Bavuru sonuçları kredi yanıtları gelmeyenler, istediği krediyi alamayanlar, kredi, başvurusu yapması sonrasında başvuru yanıtı gelmeyenler dikkat!


Yorumlarınızı alt bölümden yapabilirsiniz.

Temel ihtiyaç Kredisi hakkında yorum yaparken dikkat! Hakaret içeren yorumlara yer verilmeyecektir. Yorumlarınızda bu soruları kullanabilirsiniz.
  • - Hangi bankadan kredi başvurusu yaptınız?
  • - Kredi başvurusunu ne zaman yaptınız?
  • - Siciliniz bozuk mu; kredi, kredi kartı borcu, icra vs... var mı?
  • - Ne kadar kredi için başvuru yaptınız?
  • - Hanehalkı gelirinizi doğru girdiniz mi?
  • - Ne kadar kredi çıktı?

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.