Skyland İstanbul teras keyfi Seyrantepe'den 360 derece İstanbul

Skyland İstanbul projesi için düzenlenen toplantıda seyir terası keyfi yapıldı. Eroğlu Gayrimenkul Skyland İstanbul projesi için özel bir toplantı düzenledi. Eroğlu, “Skyland İstanbul, kalitesi ve seçkinliğiyle İstanbul’un yeni simgelerinden birisi olacak,” dedi.

Skyland İstanbul teras keyfi Seyrantepe'den 360 derece İstanbul
Editör: Hakan A.
01 Haziran 2016 - 07:31

Skyland İstanbul projesi için düzenlenen toplantıda seyir terası keyfi yapıldı. Eroğlu Gayrimenkul Skyland İstanbul projesi için özel bir toplantı düzenledi. Eroğlu, “Skyland İstanbul, kalitesi ve seçkinliğiyle İstanbul’un yeni simgelerinden birisi olacak,”  dedi.

Nurettin Eroğlu: “Ocak 2017’de teslim edilecek projemizde yatırım değeri her geçen gün artan rezidanslar, yaklaşık 90.000 m2 kiralanabilir alana sahip dikey ve yatay ofislerin yanı sıra 40.000 m2’lik kiralanabilir alanda sosyal yaşam alanları lüks restoran ve kafelerden oluşan meydanın yanı sıra bir çok özel markalara ev sahipliği yapacak bir de konsept AVM’miz yer alacak. Bu AVM, Skyland İstanbul’u hareketli bir merkez yapacak hem de o bölgeye ciddi bir katma değer sağlayacak diğer bir önemli özellik olacak.” diye konuştu.

Basın toplantısında son bölümde Eroğlu  ile birlikte Skyland İstanbul’un seyir katına çıkan basın mensupları Karadeniz’den Marmara’ya 360 derece benzersiz bir manzaranın keyfini yaşadılar.

Skyland İstanbul, rezidans sakinlerine, akıllı ev teknolojileri, restoran, fitness, wellness ve spa mekanlarının yanı sıra 3500 araçlık otoparkı ve proje alanına iki farklı giriş gibi ince düşünülmüş detaylarla konforlu bir yaşam vadediyor. Teknolojiyle doğallığın, ihtiyaçla huzurun harmanlanarak geleceğin konut projesinin yaratıldığı Skyland İstanbul, hiç peşinatsız yüzde 0,69 faiz imkanı ev ve ofis alıcılarına sunuluyor. 

Seyrantepe Skyland İstanbul konut fiyatları ve ödeme bilgilerine göre Eroğlu Gayrimenkul taarfından yapılan son kampanya kapsamında banka kredisiz 48 ay sıfır faizli vade imkânı ile rezidanslarına 165.000 TL, ofislerine ise 249.000 TL peşinat ile daire veya ofis sahibi olmak mümkün.

İstanbul Seyrantepe bölgesinde konumlandırılan Skyland İstanbul, konumu ve içerdiği fonksiyonlar sayesinde benzersiz bir yaşam kolaylığı sağlıyor. Proje, havaalanları, metro istasyonuna ulaşım kolaylığı, köprü ve ana yollara yakınlığı ile çatısı altında yaklaşık 15 bin kişiyi buluşturan ve yatırım yapılabilir değeri son derece yüksek.

SKAYLAND İSTANBUL PROJESİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN BURAYA BAKINIZ

Günün diğer önemli emlak haberleri

- Gayrimenkulde Mucize Ödeme Planı

Ev alacağımız zaman genelde kendimize bazı sorular sorarız; “Ev almak için doğru zaman mı?”, “hayalimdeki eve ulaşmak için aylık ödemeleri yapabilir miyim? ”,“faiz oranları acaba daha da düşecek mi?”, “alacağım ev prim yapacak mı?”, “banka kredisi kullanmadan ev sahibi olabilir miyim?”. Bu ve benzeri sorular, ev sahibi olmak isteyenlerin ve yatırım yapmayı düşünenlerin aklındaki sorular. Bu soruların doğru cevaplarını bulamayanlar, önüne çıkan büyük fırsatı göremeyenler hayallerindeki yaşamı kaçırırken, fırsatı yakalayanların sağladığı kazançlar ve prestijli yaşamlar gözlemlendiğinde “keşkeler” başlar.

“Güneş Batıdan Doğarsa Biz de Banka Kredisiz Ev Alırız” Diyenlere Müjde!

Şimdi Ege Yapı, bu fırsatı kaçıranlara “keşke” dedirtecek, banka kredisi kullanılmasına gerek kalmayacak mucize gibi bir ödeme planı teklif ediyor. Kendi semtine adını veren, sosyal imkanları ve lokasyon değeri ile ön plana çıkan, üstelik yaşamın başladığı Batışehir’den ev sahibi yapacak bir kampanyaya imza atıyor.

Ege Yapı’dan Mucize Gibi Ödeme Planı! Bankasız 120 Ay Vade

Sadece 70 daire için geçerli olacak kampanya kapsamında “Ege Yapı Finansman Modeli” ile tam 120 ay vade ile Batışehir’den evinizi bugün alıp yarın taşınabilirsiniz. Üstelik banka kredisi kullanmadan ev sahibi yaptıracak bu kampanyada vade farkı sadece %0,79. Yatırım amaçlı ev sahibi olacaklar ise dairelerini hemen kiraya verebilir ve aylık ödemelerinin büyük bir kısmını bu kira geliri ile birlikte rahatça yapabilir.

DETAYLAR İÇİN BURAYA BAKINIZ

- TMMOB Saray'dan işte böyle kovuldu

Türkiye'de yapılan her önemli projenin engelleyicisi olarak bilinen TMMOB Mimarlar Odası'nın Yıldız Sarayı günleri yapılan tahliye işlemiyle sonlandırıldı.

Her fırsatta Türkiye'nin büyük projelerini durdurmak ve süreci yavaşlatmak için elinden geleni yapan Mimarlar Odası, Yıldız Sarayı'ndan çıkarıldı.

- Tokat'a yeni havalimanı

Tokat yeni havalimanına kavuşuyor. Tokat için yeni havalimanı çalışmalarına hızlı başlanırken, havalimanının yapımı için kamulaştırma çalışmalarına başlandığı kaydedildi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından alana yollanan özel bir ekip, Tokat merkeze bağlı Söngüt köyünde yapımı planlanan yeni havalimanı için 1100 köylü ile kamulaştırma çalışmaları kapsamında görüşmelere başladığı gelen haberler arasında. Özsel ekip bölgede yapacakları çalışmalar ve 5 gün boyunca Tokat Havalimanı idari binasında vatandaşlarla görüşecek ekip, 2 bin 400 dönüm civarında bir alanda kamulaştırma çalışmaları gerçekleştireceklkeri ifade edildi.

- Piyalepaşa İstanbul'a ödül

İstanbul’un en eski ve değerli semtlerinden Piyalepaşa’da Polat markasının yarım asırlık tecrübesiyle hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, bu yıl 13’üncüsü gerçekleştirilen Kırmızı Ödülleri’nde yürüttüğü başarılı reklam kampanyasıyla ödül aldı. Piyalepaşa İstanbul, tüm sektörlerin beraber değerlendirildiği Kırmızı Ödülleri’nde ‘Basında en iyi yüksek bütçeli reklam kampanyası’ kategorisinin kazananı oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum