Son dakika: Ataköy’de 5. Kısım Camisinde cenaze namazı kılan...

Son dakika: Ataköy'de 5. Kısım Camisinde cenaze namazı kılan cemaatin üzerine tente çöktü

İstanbul Ataköy ilçesinde 5. Kısım'da bulunan Ataköy Camisinde cenaze namazı kılan cemaatin üzerine kar birikmiş tente çöktü, olay yerinden ilk görüntüler gelirken, 1 ölü, 10 yaralı olduğu bildirildi.

10 Ocak 2017 - 14:21 - Güncelleme: 10 Ocak 2017 - 15:19

İstanbul'da Ataköy 5. Kısımda bir cenaze namazı için toplanan cemaatin üzerine çöken tente nedeniyle cenaze namazı kılan cemaat çöken enkazın altında kaldı.Yaşanan olayda 1 kişinin öldüğü, 10 kişi,nin yaralandığı kaydedildi. Cemaat arasıdna yaralıların olduğu gelen son dakika haberleri arasında.

Konuya ilişkin edinilen ilk bilgilere göre, İstanbul Ataköy 5.Kısımda cenaze namazı kılan cemaatin üzerine tente çöktü. Yaşanan  çökme sonrasında üstü karla kaplı olan tente altında cenaze namazı kuılan cemaatin bir kısmının kaldığı, bazı kişilerin yaralandığı, kar kaplı tente altında kalan diğer kişilerin çıkartılması için diğer vatandaşların hızla yardım ettiği bildirildi. Olay yerine ambulanslar sevkedilirken,  ilk görüntüler gelmeye başladı

Olay yerine hızla gelen itfaiye ve sağlık ekipleri kurtarma çalışmalarına başladığı bildirildi.  Ataköy'den 5. Kısım Camii'nde itfaiye ve sağlık ekipleri kurtarma çalışması yapıyor. Olayda 1 kişinin öldüğü, 10 kişinin yaralı olarak hastanelere kaldırıldığı bildirilirken, enkaz altında yaralı olup olmadığı ise halen yapılan çalışmayla araştırılmaya devam ediyor.

Olay yerinden ilk görüntüler gelmeye devam ediyor...

Ayrıntılar geliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..