Son Dakika: Berat Albayrak istifa mı etti, hacklendi mi?

Berat Albayrak, instagram üzerinden yaptığı açıklamalardan sonra, twitter hesabı bulunamazken, pek çok kesimden istifa ettiğine yönelik bilgiler geliyor.

Son Dakika: Berat Albayrak istifa mı etti, hacklendi mi?
Editör: Hakan A.
08 Kasım 2020 - 20:28 - Güncelleme: 08 Kasım 2020 - 20:58
Merkez Bankası Başkanının görevden alınmasının hemen peşinde son dakika flaş bir gelişme yaşanıyor. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın sosyal medya hesaplarında yaşanan gariplik ve henüz resmi bir açıklama olmaması nedeniyle kafalar karışık.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 8 Kasım 2020 - İstanbul


Gecenin sıcak gelişmesi Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak cephesinde yaşanıyor. Henüz resmi açıklama olmaması ise kafaları karıştırmış durumda.

Berat Albayrak'ın instagram hesabından yapılan paylaşım bir anda kulisleri karıştırdı. Bakan Albayrak'ın hesabından yapılan paylaşım istifa gerekçelerini sunarken, twitter hesabında ise kapanma dikkatlerden kaçmadı. Olayın bir hacklenme sonucu mu, yoksa rızasıyla yazılan bir içerik olup olmadığı konusunda net bir bilgi bulunmuyor.


MELİH GÖKÇEK TWITTER'DAN PAYLAŞTI

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, twitter hesabından az önce yaptığı paylaşımda, 'BERAT ALBAYRAK... 5 SENEDEN BERİ ÜLKESİ İÇİN BÜYÜK ATILIMLARA İMZA ATAN BİRİSİ... İSTİFASINA ÜZÜLDÜM...' ifadeleirni kullandı.
 
BAKAN YARDIMCISI ÖMER FATİH SAYAN

Ulaştırma Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan'dan da Berat Albayrak'la ilgili paylaşım yaptı.

Sayan yaptığı paylaşımda, "Berat Albayrak yerli, milli olarak enerjide yaptıklarını ancak anlayanlar ekonomide de Ülkemizin 2023 hedeflerime ulaşması için sayısız hizmeti hayata geçirdiğini göremezler. İstifanın kabul edilmeyeceğini ümit ediyorum." ifadelerini kullandı.berat albayrak resmi twitter hesabı

RESMİ AÇIKLAMA YOK!


Şimdiden Berat Albarak için destek mesajları yağarken, diğer taraftan resmi bir açıklamanın olmaması ise kafaları karıştırmış gibi görünüyor. Diğer taraftan istifa haberlerine ilişkin herhangi bir resmi açıklama bulunmuyor.

bakan albayrak istifa

BAKAN SOYLU'NUN İSTİFA SÜRECİ AKILLARA GELDİ

Bakan Süleyman Soylu'nun istifa etme girişimi hızla karşılık görmüş ve resmi açıklamalar peş peşe gelmişti. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifa etme girişimi, twitter hesabının kapanması farklı bir sorun olduğunu gösteriyor.

İSTİFA HABERİ DOĞRUYSA, YERİNE KİM GELİR?

Diğer taraftan Bakan Albayrak ile alakalı istifa haberinin doğru olması durumunda yerine gelecek olan isim de merak konusu olmuş durumda.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hakkı
    5 ay önce
    Henüz kesin bir açıklama yok ama benimde gördüklerim sanki istifa varmış gibi. bir karışıklılık vara ama çözemedim.