Son dakika: Bursa'da deprem mi oldu? Bursa Nilüfer'de deprem...

Bursa'da meydana gelen Son dakika AFAD ve Kandilli deprem haberi... Bursa ilinden gelirken depreme ilişkin ilk bilgiler gelmeye başladı. İşte BUrsa Nilüfer'de meydana gelen deprem ve depreme ilişkin ilk bilgiler...Bursa'da deprem mi meydana geldi? Son depremlere ilişkin anlık detaylar için tıklayın.

Son dakika: Bursa'da deprem mi oldu? Bursa Nilüfer'de deprem...
Editör: Hakan A.
11 Ocak 2019 - 19:26 - Güncelleme: 11 Ocak 2019 - 19:47

Günün sıcak gelişmesi son dakika deprem haberi Bursa ilinden geldi. Bursa'da akşam saatlerinde bir deprem meydana geldi. Bursa Nilüfer'de meydana gelen deprem kaç şiddetinde hissedildi? Depremin merkez üssü neresi? İşte son dakika Bursa Depremine ilişkin bilgiler...

Günün son dakika deprem haberi Bursa ilinden gelirken, depremin büyüklüğü ve şiddetine ilişkin ilk bilgiler haber merkezlerine gelmeye başladı. Vatandaşı korkutan Bursa Nilüfer'deki deprem sonrası artçı şoklar meydana geldi mi? Başka deprem oldu mu? Hepsi haberimizde. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi / Deprem haberleri - 11 Ocak 2019 - İstanbul

T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından verilen sond akika Bursa depremi ayrıntılarına göre, Depremin merkez üssü Bursa Nilüfer ilçesi. Akşam saatlerinde saat 19:05 sıralarında meydana gelen Depremin büyüklüğü ise 3.8 olarak ölçümlenirken, depremin yerin yaklaşık 8.4 kilometre deriniliğinde yaşandığı kaydedildi.Vatandaşların deprem esnasında korku ve panik yaşadığı gelen bilgiler arasında. 

Kandilli'den Bursa depremi açıklaması


Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi verilerine göre ise saat 19:09 sıralarında merkez üssü Bursa Mudanya olan 4.0 (Revize ile 3.7) şiddetinde ölçülen bir deprem meydana geldiği, depremin yerin 4.7 kilometre derinlikte yaşandığı kaydedildi.

bursada deprem bursa nilüfer, mudanya deprem haberi

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum