Son dakika: Denizli'de korkutan deprem! Denizli Bozkurt 3.7 ile sallandı...

Günün son depremlerine Denizli Bozkurt eklendi. Merkez üssü Denizli ili Bozkurt ilçesi olan deprem ile alakalı ilk bilgiler.

Son dakika: Denizli'de korkutan deprem! Denizli Bozkurt 3.7 ile sallandı...
Editor: Hakan A.
09 Ocak 2020 - 09:32

Denizli'de deprem mi oldu? Günün son depremleri nerelerde meydana geldi? Denizli depremine ilişkin son dakika bilgileri gelmeye başladı.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 09 Ocak 2020 - İstanbul


Son depremlere ilişkin edinişşen bilgiye göre, Denizli ilinde sabah erken saatlerde bir deprem meydana geldiği bildirildi. Depremin şiddetinin Richter ölçeğine göre 3.7 büyüklüğünde olduğu bildirildi.

Konuyla alakalı edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde merkez üssü Denizli ili Bozkurt ilçesi olan 3.7 büyükşüğünde deprem yaşandı.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre deprem sabah 07:52 sıralarında 3.7 büyüklüğünde olduğu, depremin merkez üssünün Denizli Bozkurt olduğu bildirildi.

denizli deprem

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi verilerine göre, sabah saat 07:52 sıralarında merkez üssü Denizli iline bağlı Bozkurt-Armutalanı olarak açıklanan 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldiği kaydedildi. Deprem yerin 8.7 kilometre derinlerinde yaşandı.

Yaşanan denizli depremi çevre bölgelerde hissedilirken, deprem esnasında vatandaşın kısa süreli korku ve panik yaşadığı bildirildi.
 
Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.