Reklamı Geç
Son dakika deprem haberi Denizli’den geldi! Denizli’de 3.7...

Son dakika deprem haberi Denizli'den geldi! Denizli'de 3.7 büyüklüğünde deprem

Denizli'de deprem... Kandilliden gelen son dakika deprem haberine göre Denizli'de 3.7 şiddetinde bir deprem meydana geldiği bildirildi. Merkez üssü Uzerli olan deprem ile alakalı bilgiler son depremler haberlerimizde.

19 Ekim 2016 - 14:23

Denizli'de art arda 3'ün üzerinde 2 deprem. Günün son dakika deprem haberi Denizli'den geldiç. Denizli'de 13:00'da 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Ekim 2016 - İstanbul

 Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü’ne ait olup, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından açıklanan son dakika deprem verilerine göre, merkez üssü Denizli Uzerlik olan 3.7 şiddetinde bir deprem meydana geldiği kaydedildi. Denizli'de yaşanan depremin saat 13:21 sıralarında yerin yaklaşık 9.6 kilometre derinlikte meydana geldiği bildirildi.

Bu deprem üzerinden henüz 30 dakika bile geçmeden 3.0 büyüklüğünde bir başka deprem yaşandığı kayıtlara geçti. Yaşanan d3epremler kısa süreli paniğe neden olduğu gelen haberler arasında.

Son depremler;

Diğer deprem haberlerine ilişkin son dakika bilgiye göre, gece saat 23:35 sıralarında merkez üssü Afyonkarahisar olan 3.8 büyüklüğünde bir deprem yaşandı. 01:54 sıralarında Afyon'da bu kez 3.4 büyüklüğünde bir başka deprem daha yaşandı.

Son olarak saat 13:36 sıralarında ise Akdeniz açıklarında 2.5 büyüklüğünde bir deprem yaşandığı bilgisi haber merkezimize gelen son deprem haberlerinden oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..