Son dakika deprem haberi: Muğla Köyceğiz'de 3.6 büyüklüğünde deprem

Muğla iline bağlı Köyceğiz'de sabah saatlerinde korkutan bir deprem meydana geldi. Muğla'da yaşanan son dakika deprem sonrası ilk bilgiler ve ayrıntılar haberimizde.

Son dakika deprem haberi: Muğla Köyceğiz'de 3.6 büyüklüğünde deprem
Editör: Hakan A.
05 Kasım 2019 - 09:38

Türkiye bu sabah güne deprem haberi ile başladı. Günün en son deprem haberi Muğla ilinden geldi. Muğla sabahın ilk saatlerinde 3.6 şiddetinde bir depremle sallandı. Son dakika deprem haberi ve ayrıntıları emlakpencerem.com da.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 5 Kasım 2019 - İstanbul


Depremler Türkiye gündeminde yerini koruyor. Bu sabah erken saatlerde Muğla'dan gelen deprem haberi korkuttu. Sabahın ilk saatlerinde Muğla merkezli deprem korku ve paniğe neden oldu. Artçı depremler ise sürüyor.

Konuyla ilgili Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından açıklanan son deprem verilerine göre, Merkez üssü Muğla ili Köyceğiz ilçesi olan deprem saat 06:50 sıralarında meydana geldi. Yerin yaklaşık 5 kilometre derinlerinde yaşanan depremin büyüklüğü ise Richter ölçeğine göre 3.6 olarak açıklandı. Deprem sonrası kısa süreli korku ve panik yaşandığı, yaşanan depremin herhangi bir can kaybı ve yıkımın yaşanmadığı gelen bilgiler arasında.Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından yapılan açıklamada ise Muğla merkezli deprem Köyceğiz merkez üssü olarak, 3.6 büyüklüğünde ölçümlendiği kaydedildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum