Reklamı Geç
Son dakika deprem haberleri; Gökova Körfezi’nde korkutan deprem...

Son dakika deprem haberleri; Gökova Körfezi'nde korkutan deprem 4.3

Akdeniz'de Gökova Körfezi'nde sabah saatlerinde meydana gelen 4.3 büyüklüğündeki deprem korkuttu. Son dakika deprem haberinin ayrıntıları EmlakPencerem.com da

30 Temmuz 2017 - 10:28

Günün son dakika deprem haberi Akdeniz'den Gökova Körfezi'nden geldi. Gökova Körfezi'nde sabaha saatlerinde richter ölçeğine göre 4.3 şiddetinde bir deprem yaşandığı kaydedildi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Temmuz 2017 - İstanbul

 Geçtiğimiz hafta meydana gelen Muğla ilinde ve Bodrum'da yaşanan depremler sonrası bölgede sayısız artçı depremler kaydedilirken, Akdeniz'de Gökova Körfezi'nde sabah saatlerinde meydana gelen deprem korkuttu

Konuya ilişkin edinilen son dakika bilgiye göre, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi verilerine göre sabaha karşı saat 10:02 sıralarında merkez üssü Akdeniz Gökova Körfezi olan 4.3 büyüklüğünde bir deprem yaşandı. 

Meydana gelen depremin merkez üssünün Gökova Körfezi olarak kaydedildiği ve yerin yaklaşık 5 kilometre kadar derinlerinde yaşandığı gelen haberler arasında.

Bu depremin hemen sonrasında ise art arda artçı depremler olmaya devam ettiği gelen son dakika bilgiler araısnda.