Reklamı Geç
Son dakika: Digiturk ve Doğuş Grubu’ndan satış haberlerine...

Son dakika: Digiturk ve Doğuş Grubu'ndan satış haberlerine yalanlama

Basında çıkan Doğuş Medya grubu kanallarının satılacağına ilişkin haberlere jet yalanlama geldi. Digiturk ve Doğuş Grubu kanal satışına ilişkin çıkan haberleri yalanladı.

24 Şubat 2017 - 08:20

Dün basında çıkan Doğuş Medya Grubu bünyesinde bulunan TV kanallarının satışına dair çıkan haberlere jet hızıyla yalanlama geldi. Konuya ilişkin resmi duyurular KAP üzerinden yapıldı. Digiturk ve Doğuş Grubu tarafından yapılan açıklamalarda çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığı vurgusu yapıldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Şubat 2017 - İstanbul

Digiturk, beIN MEDIA GROUP ile Doğuş Medya Grubu arasında sürdüğü iddia edilen satış çalışmalarına ilişkin son dakika açıklamalar geldi.

 Doğuş Medya Grubu bünyesinde bulunan TV kanallarının satışına ilişkin görüşmeler yürütüldüğüne ilişkin yayımlanan haberlerin hiçbirinin gerçeği yansıtmadığı, herhangi bir anlaşma plânının bulunmadığınının altı çizildi.

Çıkan haberlerle alakalı olarak Doğuş Medya Yayın Grubu tarafından yapılan son dakika açıklamasında "Televizyon, radyo, internet ve dergicilik alanında yıllardır başarıyla sürdürdüğü dinamik yayıncılık anlayışı ve lider markalarıyla ülkemizin önemli değerlerinden olan Yayın Grubumuzun tamamına veya herhangi bir markasına ilişkin olarak iddia edildiği gibi beIN ile bir anlaşma bulunmamaktadır." ifadelerine yer verildi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..